НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Ручні ляльки, талісмани

Ручні ляльки, талісмани та маріонетки для дитячих театрів


Діти мають дивовижну уяву, яку потрібно плекати та розвивати. З цією метою ми створили пропозицію, яка включає чудово зроблені ручні ляльки, доступні в багатьох цікавих версіях. Серед них знайдуть щось для себе як хлопці, так і дівчата. Завдяки грі з ляльками діти будь-якого віку зможуть досліджувати захоплюючий світ емоцій, що в майбутньому дозволить їм розуміти та розпізнавати емоції інших людей. У пропозицію входять різноманітні набори, серед яких усміхнені, налякані, сумні, сердиті, здивовані та нейтральні ляльки. Ми дбаємо про найвищу якість рекомендованих нами виробів, створених продумано, ретельно та з урахуванням усіх деталей.Чудові, з високою якістю та конкурентоспроможною ціною ляльки для дітей неодмінно здобудуть визнання і у ваших очах.

Також у нашій пропозиції є ляльки-мотанки Baby Beetles, які обов’язкові для вчителів англійської мови, які працюють з найменшими.
Ми пропонуємо ручні ляльки для театру також із зображенням улюблених героїв культових казок, наприклад, Червону Шапочку чи Кота в чоботях, а також різноманітних тварин. Ми пропонуємо як окремі талісмани та ляльки для дітей, так і цілі набори. Кожен театральний набір складається з кількох персонажів для створення чудового шоу. Талісмани можна легко прати, не пошкоджуючи їх і не боячись втратити колір. Достатньо кількох характерних талісманів, щоб створити багато різноманітних сцен і дати дітям (і дорослим) можливість годинами чудово розважатися вдома чи в дитячому садку. Скористайтеся нашою пропозицією.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,