Сайт знаходиться в стані реорганізації. Просимо вибачити за можливі незручності. Вдячні за ваші зауваження та пропозиції
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Вчимося читати

Навчання читання в молодшому шкільному віці (1-3) - корисні навчальні посібники


Навчитися читати в 1-3 класах є особливою проблемою для вчителів і батьків. Саме в цей період діти найкраще засвоюють знання і важливо створити для них найкращі можливості! Особливо корисними будуть навчальні посібники, які не тільки дозволять займатися, але й підкажуть відповідні методи навчання читанню. Робочі зошити та іграшки, створені у співпраці з фахівцями в галузі дошкільної освіти, є професійними матеріалами, сертифікованими відповідними установами.
Навчання читання в молодшому шкільному періоді має базуватися переважно на гейміфікації. В цьому випадку варто скористатися найпростішими способами. т. зв «навчання через гру» є хорошою ідеєю, але важливо, щоб ігри, які використовуються, мали реальну освітню цінність. Ось чому потрібні правильні матеріали, які ми будемо використовувати. Це можуть бути як зошити, так і набори для творчості, а також розвиваючі іграшки. Навчання читання в 1-3 класах необхідно починати з гарного засвоєння алфавіту. Навчальні посібники – кубики, намистинки з літерами або спеціальні набори, що дозволяють розташувати літери по порядку – неодмінно викличуть у дітей бажання брати участь у грі, а це буде для них цінним у навчальному плані.
Незалежно від того, чи ви вчитель дошкільної освіти, чи батько, який хоче забезпечити своїй дитині найкращі умови для навчання. Вибираючи робочі зошити з верхньої полиці, ви отримуєте гарантію, що придбані навчальні посібники якнайкраще виконають своє завдання. Пам’ятайте, що якщо ваша дитина почне читати в ранньому віці, це вплине на неї на все життя. Доведено, що діти, які раніше оволоділи мистецтвом читання, протягом усього навчання досягають кращих результатів у навчанні. Навчитися читати разом — також чудовий спосіб якісно провести час разом. Вибирайте сертифіковані іграшки та комплекси вправ, і неодмінно все піде як треба. 

Немає товарів

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,