НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Обладнання кімнати сенсорної інтеграції

Фільтр
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю

Як організувати безпечний та сенсорно дружній простір для дитини?


При сенсорній інтеграції нервова система людини отримує стимули від усіх органів чуття. Мета цього процесу - забезпечити організм такою кількістю від рецепторів, щоб забезпечити більш ефективну роботу центральної нервової системи. Наша пропозиція містить космічні ідеї, як організувати сенсорно дружній простір для вашої дитини. Це надзвичайно важливо в різних видах терапії.

Сенсорна інтеграція насамперед дозволяє дитині покращити емоційне функціонування, зорові та слухові здібності, моторику, увагу, концентрацію та самосвідомість. У терапії дитина переконана, що вона проводить заняття разом з терапевтом. Під час занять дитина не засвоює певні навички. З іншого боку, розвиваються нервові процеси, які є основою для подальшого набуття навичок. Кімната сенсорної інтеграції повинна бути належним чином обладнана, але, перш за все, вона має викликати у дитини позитивні емоції та відчуття безпеки.

Ідеї ​​простору, доступні в пропозиції, дозволяють сенсорним заняттям для немовлят і малюків. Світлова кімната допоможе дітям відчути стимули, що стосуються всіх органів чуття. Кімната сенсорної інтеграції - рух і дотик розвиває рівновагу, координацію очей і рук, просторову орієнтацію і фізичний стан. Ми також надаємо можливість оформляти цілі кімнати в дитячих садках за методом сенсорної інтеграції. Пропозиція спрямована на полегшення дизайну даного приміщення, відповідно до вимог замовника.

Найголовніше, щоб під час таких занять у дитини були найкращі умови, які сприяють належній концентрації та адаптовані до її потреб. Приміщення доступне та безпечне це те, який спонукає до дії і не відволікає непотрібної уваги. Всупереч зовнішньому вигляду, створити ідеальне місце непросто, але завдяки нашому досвіду ми можемо організувати та облаштувати кімнату найкращим чином, щоб вона ідеально виконувала свої функції та підтримувала процес сенсорної інтеграції. Найкращий простір для підтримки дитини має включати текстурні елементи, привабливі прикраси, такі як сенсорні квадрати, і забезпечувати контакт із різними формами та матеріалами, такими як м’яка флісова ковдра, пробкова дошка, пластиковий м’яч тощо. Розвиватиме її дрібну моторику, дотик і зір. При облаштуванні такого приміщення ми приділяємо увагу кожній дрібниці.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,