Сайт знаходиться в стані реорганізації. Просимо вибачити за можливі незручності. Вдячні за ваші зауваження та пропозиції
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Допоміжні засоби для вивчення іноземних мов

Фільтр
Працюємо
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Посібники для вивчення англійської мови для дітей


Ми пропонуємо Вам повністю професійне та комплексне обладнання лінгафонного кабінету найвищого рівня.
У нашому інтернет-магазині є плакати для вивчення мов, а також усі види посібників для вивчення англійської та німецької мов. Вивчення іноземних мов надзвичайно важливо з ранніх років життя дитини. Саме протягом перших п'яти років розум молодої людини здатний засвоїти найбільше інформації, тому варто подбати про навчання в цій сфері на рівні дитячого садка, а потім продовжити в школі.

Саме школам ми хочемо запропонувати сучасні кабінети, створені для ефективного вивчення іноземних мов. Комплексні засоби надають вчителям можливість розділяти учнів на групи, що значно полегшує роботу, а також спілкуватися з ними невербально. У функціональних рішеннях використовується програма, яка може записувати кілька звукових доріжок одночасно, а також зберігати інформацію на комп’ютері. Окрім цього типу зручностей, ми також гарантуємо великий вибір навчальних плакатів із показом найпопулярніших часів, відмінювання дієслів або важливої ​​лексики. Плакати були ретельно виготовлені з міцних матеріалів, стійких до пошкоджень.

Ми - інтернет-магазин, який орієнтується в першу чергу на найвищу якість пропонованих товарів. Але, крім цього, нас також відрізняє конкурентоспроможність цін і те, що наша пропозиція постійно поповнюється новими, цікавими пропозиціями. Ми заохочуємо вас ознайомитися з цією та багатьма іншими можливостями.

Немає товарів

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,