НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Вивчення кодування та програмування

Програмування для найменших, тобто кодування в школі та садку
Хочете піклуватися про розвиток своїх дітей з раннього віку? Навчіть їх програмувати! Не хвилюйтеся, це програмування для найменших не повинно асоціюватися з нудними і важкими уроками. Навпаки, якщо трохи підбадьорити, ваша дитина може отримати від нього масу задоволення. Як це можливо?

Напевно ви самі помічали, як легко діти навчаються користуватися будь-яким електронним пристроєм. Кілька миттєвостей і вони впораються зі смартфоном, планшетом і комп’ютером. Батьки часто дивуються - як це можливо, якщо їм самим важко вчитися? Зараз діти виховуються в іншій реальності, ніж їхні батьки. З раннього віку вони стикаються з різними елементами цифрового світу. Тому вони постійно вчаться розуміти це середовище. Це природна частина їхнього повсякденного життя. Наче цього було недостатньо, з’являється все більше цифрових іграшок. Усе це разом вчить логічного мислення та привчає до навколишнього оцифрування. Тому навіть кодування в дитячому садку не проблема.

Який висновок? Діти природним чином вчаться користуватися електронними пристроями. Тож усе, що потрібно, це невелика стимуляція, щоб заохотити їх вивчати програмування. Правильні інструменти зроблять програмування (у школі також) задоволенням і розвагою. Як? Ці інструменти базуються на тренуванні логічного висновку. Програмування для дітей – це допомога досягти конкретної мети. Поєднуючи навчання з розвагою, вони засновані на тому ж принципі, що і складання пазлів або розгадування ребусів. Таким чином кодування для дітей розвиває інтелект і уяву дитини. Вони навчаться творчо використовувати технології. Ці навички згодом дуже допоможуть дитині – як у подальшому здобутті знань, так і в різних професіях у дорослому житті.

У нашому магазині ви знайдете широкий вибір допомоги для початку вивчення програмування для дітей. Вони адаптовані до різних вікових груп. Тому ви легко знайдете те, що зацікавить вашу дитину. Вибір величезний! Якщо дитину більше цікавлять ручні іграшки, їй може сподобатися програмування роботів. Якщо вона віддає перевагу розгадуванням головоломок на комп'ютері, їй сподобаються наші захоплюючі мультимедійні програми. Ласкаво просимо в цифровий світ для найменших!

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації