Сайт знаходиться в стані реорганізації. Просимо вибачити за можливі незручності. Вдячні за ваші зауваження та пропозиції
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Спортивні бокси (тумби)

Фільтр
Працюємо
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Тумби гімнастичні для навчальних закладів


Заняття фізичною культурою повинні бути привабливими для дитини і водночас різноманітними, щоб розвивати її фізичні здібності в багатьох сферах. Крім командних ігор, дуже важлива гімнастика, яка зміцнює організм і робить кістково-суглобовий і м'язовий апарат більш гнучким. Таким чином, спортзали повинні бути оснащені відповідним обладнанням, таким як бокси та спортивні тумби.
Ви можете знайти їх в асортименті нашого магазину. Ми пропонуємо спортивні бокси, виготовлені з міцної деревини. Вони відрізняються стійкістю і стійкістю до шкідливих зовнішніх факторів. Вони складаються з кількох елементів, завдяки чому їх висоту можна регулювати відповідно до можливостей учнів. Їх сегмент обтягнутий штучною і приємною на дотик шкірою. Також в нашому магазині є реабілітаційний бокс. Ще одна пропозиція – спортивний трамплін, завдяки якому можна здійснювати стрибки через козла та тумбу. Це також дозволяє практикувати стрибки у висоту. Завдяки цьому учні можуть розпочати свою пригоду з легкої атлетики та ефективно тренуватися у формі. 
Кожен із наших трамплінів і боксів дбайливо виготовлено з якісних матеріалів. Це стійке і функціональне обладнання, яке дозволить дітям виконувати різні, навіть більш складні, гімнастичні вправи.  Широкий вибір означає, що трампліни та тумби можна адаптувати до віку та здібностей учнів та розміру тренажерного залу. Це міцне обладнання, яке після покупки прослужить багато років, дозволяючи багато років практикувати свої навички. При цьому ціна обладнання приваблива і нижча, ніж у багатьох інших магазинах. 
Кожен шкільний спортзал повинен бути належним чином обладнаний. Передбачається, що в ньому не повинно бути браку тумб і гімнастичних трамплінів. Завдяки їм дитина може випробувати себе в таких фізичних навантаженнях, як стрибки у висоту або стрибок через козла. Це в свою чергу розвиває її фізичні здібності та координацію тіла.

Немає товарів

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,