Сайт знаходиться в стані реорганізації. Просимо вибачити за можливі незручності. Вдячні за ваші зауваження та пропозиції
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Підвісне обладнання

Фільтр
Працюємо
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Підвісне обладнання - розвиток великої моторики та сенсорної інтеграції


Сенсорна інтеграція є одним із найважливіших елементів розвитку дитини. Поняття сенсорної інтеграції - це здатність дитини розуміти навколишнє середовище на основі інформації та стимулів, що надаються ззовні. Розлади сенсорної інтеграції, які все частіше спостерігаються у дітей, можуть викликати проблеми зі сном і поведінкою (наприклад, викликати агресію), що, у свою чергу, призводить до проблем з навчанням, концентрацією та нездужанням дитини. Тоді необхідна сенсорна терапія з використанням спеціально розроблених комплексів для занять фізкультурою, на яких дитина займається під наглядом терапевта або батьків.
У нашому інтернет-магазині представлено якісне підвісне обладнання, в тому числі підвісні платформи, гойдалки та драбини. Наявні набори та індивідуальні аксесуари дозволяють виконувати найпопулярніші вправи в області сенсорної інтеграції, що дозволяє відновити баланс у розвитку дитини.
Пропозиція включає повні комплекти, , а також окремі аксесуари: гойдалки, драбини, платформи чи сітки для лазіння. У створеній таким чином пропозиції досвідчені терапевти можуть вільно змінювати та адаптувати їх до потреб своїх підопічних. Комплекти сенсорної інтеграції та аксесуари виготовлені з міцних матеріалів, що гарантує безпеку користувачів.
Представлені набори дозволяють дитині розслабитися, а терапевту або вихователю виконувати всі вправи, рекомендовані в сенсорній терапії. Підвісне обладнання для сенсорної інтеграції розроблено таким чином, щоб діти могли під наглядом опікуна практикувати рухову координацію, контролювати власне тіло та використовувати надлишок енергії.
Обладнання, яке пропонує наш магазин, призначене не тільки для спеціалізованих терапевтичних установ або дитячих садків, а й для батьків, які хочуть забезпечити безпечний простір для занять вдома.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,