Сайт знаходиться в стані реорганізації. Просимо вибачити за можливі незручності. Вдячні за ваші зауваження та пропозиції
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Дидактичні плакати, тематичні таблиці

Фільтр
Працюємо
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Дидактичні плакати, тематичні таблиці для шкіл

Мета розміщення дидактичних плакатів у класних кімнатах – сприяти пізнаванню дітьми навколишнього світу. Завдяки цьому вони мають можливість збагачувати свій словниковий запас та розвивати просторову уяву. Крім того, навчальні плакати є чудовою підмогою при вивченні іноземних мов. Надруковані у великому форматі, вони дозволяють використовувати їх під час одночасної роботи з великою групою дітей.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете тематичні плакати та таблиці для школи за привабливими цінами та в різноманітних варіантах. Ми цінуємо найвищу якість пропонованої продукції, тому всі представлені вироби виготовлені довговічно та продумано. Ми продаємо, серед іншого, плакати, на яких представлені найважливіші права учня, а також основні обов'язки. Сформульовані зрозуміло, щоб діти їх легко зрозуміли. Ми також пропонуємо численні дидактичні плакати для лінгафонних кабінетів (англійська, німецька) дидактичні плакти, корисні під час вивчення годинника, роботи над хорошими манерами, пори року та місяцями або кольорами. Їх тестуватимуть у дошкільних закладах. Для старших школярів відмінно підійдуть плакати з тригонометричними функціями, таблицею множення, дробами або одиницями вимірювання. Кожен дидактичний плакат для школи чи дитячого садка – це високоякісний продукт, який буде використовуватися як у класах, так і в приватних домівках.

Багатий асортимент, представлений вище, постійно поповнюється новими пропозиціями, присвяченими дошкільнятам, учням початкової та середньої школи. Заохочуємо вас скористатися нашою пропозицією.

Немає товарів

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,