Сайт знаходиться в стані реорганізації. Просимо вибачити за можливі незручності. Вдячні за ваші зауваження та пропозиції
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Труднощі з концентрацією у дитини

Фільтр
Працюємо
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Розвиток уваги дітей - вправи, посібники та аксесуари


Багато батьків помічають, що їхні діти погано концентруються. Малюкам швидше стає нудно, вони погано запам'ятовують прості команди, а на наступних етапах навчання можуть проводити відведений час за партою. Якщо для малорічних дітей це природний прояв розвитку, то діти шкільного віку повинні характеризуватися більшою концентрацією уваги. На щастя, існують вправи на концентрацію уваги для дітей, широкий вибір яких можна знайти в нашому магазині. Представлені нами аксесуари та навчальні засоби – вірна відповідь на питання, як покращити концентрацію уваги дитини в школі та вдома.
До нашої пропозиції входять кольорові підручники, які містять низку практичних вправ і завдань для підтримки здатності до концентрації, а також настільні ігри та картки, які дозволяють зосередити вашу увагу на діяльності, якою ви зараз займаєтеся. Пристосування команд до віку дитини та цікаве графічне оформлення спонукають учасника гри чи навчання долучитися до запропонованих видів діяльності та охоче брати в них участь. Навчання концентрації – це також традиційні, відомі ігри, такі як шашки та шахи, які вчать передбачати ходи, точно оцінювати ситуацію і, насамперед, проникливість, яка вимагає бути тут і зараз.
В асортименті нашого магазину також є вироби для малювання, які сподобаються маленьким художникам, тренуючи їх ручну майстерність. Навчання концентрації для дітей також полягає в складанні блоків, тому що це вимагає концентрації уваги при створенні різноманітних фігур і будівель. Аксесуари, які задіюють кілька чуттів (дотик, мова чи зір) або навичок (розмальовування, називання), чудово працюють у цій ролі, роблячи їх водночас більш привабливими.
Допоміжні засоби, доступні в категорії складності для концентрації, можна використовувати в початкових школах, громадських центрах чи інших навчальних закладах або як навчальний матеріал вдома. Більшість із них також допоможе покращити концентрацію батьків або опікунів, які виконують вправи з дітьми.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,