НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Терапія дітей з інтелектуальною недостатністю

Матеріали та приладдя для роботи з учнями з інтелектуальною недостатністю


Діти з вадами інтелекту потребують засобів навчання, адаптованих індивідуально до їхніх потреб і дозволяючи їм повною мірою використовувати свій потенціал. З метою належної підготовки вчителів і педагогів у цій галузі ми підготували видання та навчальні засоби. У нашій пропозиції ви знайдете професійні набори книг, практичні вправи та інші матеріали, в тому числі напр. робота з текстом, відпрацювання письмових і усних висловлювань, зріз когнітивних процесів або секрети психоосвіти. Доступна, практична формула, продуманий дизайн і ретельна розробка фахівцями значно прискорять підготовку до занять і покращать правильне проведення уроків.

Представлені матеріали для роботи з учнями з інтелектуальною недостатністю були спеціально розроблені кваліфікованими фахівцями в галузі. Вони дозволяють вільно підбирати зміст і вправи, які, на думку вчителя, який проводить заняття, будуть найбільш доцільними для конкретної групи учнів. Усі матеріали підготовлені з увагою до найменших деталей і відповідно до конкретної структури, останніх досліджень і найвищих стандартів. Вони дозволяють учням поступово ознайомлюватися з найважливішими питаннями основної навчальної програми. Завдяки нашим пропозиціям кожен вчитель і педагог швидко і приємно підготується до занять з дітьми з вадами розумового розвитку.
Наші матеріали містять як класичні посібники, так і мультимедійні програми, які можуть стати чудовою підтримкою для вчителя та цікавим урізноманітненням занять для учня.
Ласкаво просимо до магазину Mental.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,