НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Допоміжні засоби для розвитку сенсорної інтеграції

Фільтр
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Сенсорна інтеграція – дидактичні посібники та вправи


Сенсорна інтеграція є одним із найважливіших процесів, що обумовлюють життя людини. Змалку ми вчимося сприймати подразники, які надходять до нас із навколишнього середовища. Наша нервова система розпізнає та розділяє їх. Це викликає специфічні реакції, які не є правильними у випадку розладів сенсорної інтеграції. Якщо дитина проявляє надмірну рухливість або, навпаки, постійно скаржиться на втому, боїться шуму або ванни з миттям волосся, не може впоратися з триманням столових приборів - ймовірно, у неї проблеми з сенсорною інтеграцією. Потрібна терапія. Для стимулювання чуттів дитини – як здорової, так і хворої – корисні різні види засобів навчання.
Дошкільний період – це час неймовірного прогресу, отримання нового досвіду та постійного навчання. Від батьків та опікунів залежить, чи сповна дитина розкриє свій потенціал. Забезпечуючи його враженнями та стимулюючи його почуття, ми стимулюємо уяву та інтелект нашої дитини.

Інтернет-магазин Mental пропонує ряд товарів, які позитивно впливають на розвиток сенсорної інтеграції дошкільнят. Це різноманітні види іграшок, масажні засоби, фактурні килимки, предмети, що стимулюють органи зору, слуху та дотику. Їх мета — тренувати розвиток сенсорної інтеграції в дитячому садку, розважаючись. Малюк вчиться розпізнавати форми і кольори, тренує слухову і музичну пам'ять, тренує моторику рук. Доторкаючись до поверхонь з різною фактурою, згинаючи і розгинаючи пальці, вони вдосконалюють навички, необхідні для самообслуговування, наприклад одягання і прийому їжі.
Пропоновані нами іграшки, ігри та інші посібники мають багаторівневий вплив на розвиток дитини. Вони тренують не тільки вміння правильно реагувати на подразники, а й сприйнятливість, спритність і асоціації. Дошкільник вивчає нові поняття, наприклад, пов’язані з кольорами, вчиться називати свої відчуття та легше спілкується з навколишнім середовищем. Товари, доступні в інтернет-магазині Mental, є неоціненною допомогою для батьків, вчителів і терапевтів.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,