Сайт знаходиться в стані реорганізації. Просимо вибачити за можливі незручності. Вдячні за ваші зауваження та пропозиції
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Порушення слуху, вади слуху у дітей

Фільтр
Працюємо
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Навчально-методичні засоби - порушення слуху у дітей

 

Правильно розвинений слух дозволяє сприймати, ідентифікувати і диференціювати звуки. Дитина пізнає світ через органи чуття. Розлади слуху викликають труднощі в його функціонуванні, часто посилюються з віком. Чим старша дитина, тим більше нових викликів чекає на неї і тим більше навичок очікується від неї. Вади слуху у дітей викликають проблеми з розвитком навичок правильного читання, письма та говоріння. Нижчий рівень слухового синтезу значно обмежує розвиток слухової пам'яті, що може спричинити, наприклад, труднощі при написанні диктантів, засвоєнні таблиці множення або декламуванні віршів.
Для стимуляції слухового сприйняття при порушеннях слуху використовуються різні методичні засоби та слухові ігри. У роботі над слуховою пам'яттю може допомогти омноматопея, тобто звуконаслідувальні вирази, наприклад у вигляді кольорових карток із підписаним звуком, що відповідає зображенню на картці. Електронні допоміжні засоби також надзвичайно корисні при тренуванні слуху. Діти люблять гру під назвою «Звукова пам’ять», де ви з’єднуєте пари блоків, які видають однакові звуки. У свою чергу, у грі «Світ звуків + компакт-диск» дитина має зіставити відтворений звук із зображенням, зображеним на ілюстрації. У нас також є «телефон Whisper Phone», який дозволяє вашій дитині почути власну голосову мову.

Слухове сприйняття стимулюється через інтенсивне тренування слухової чутливості, ритмічні ігри та вправи на слухову концентрацію. Надзвичайно важливо приділяти дитині якомога більше часу, уваги та терпіння – практика робить досконалим. Залучення різних типів ігор зробить навчання слуху цікавим і приємним для дитини, а розвиток відповідних навичок мовлення, читання та слухової пам’яті почне розвиватися природним шляхом.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,