НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Розвиток мовлення

Фільтр
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Вправи та засоби навчання для стимулювання розвитку мовлення, спілкування та мовних навичок


Розвиток мовлення – процес тривалий і складний. Це передбачає не лише вивчення слів, а й розуміння складних виразів і абстрактних значень, таких як порівняння та метафори. Мова також є інструментом спілкування, тому дітей слід навчити використовувати її, щоб говорити про свої емоції та потреби. Процес набуття мовних компетенцій слід підтримувати з перших місяців життя дитини.
У нашому інтернет-магазині Ментал представлені професійні ігри, дидактичні іграшки та навчальні посібники, завдання яких – розвивати мовні та комунікативні навички. Вони візуально привабливі та цікаві для дитини. Багато хто задається питанням, як стимулювати розвиток мовлення у дітей. Відмінною підмогою можуть стати спеціальні тематичні дошки, кулі з малюнками або барвисті картки, на яких зображені різні предмети. Важливо спонукати дитину розповідати про те, що вона бачить, і розповідати їй про речі і явища, представлені в матеріалах.
Вивчення української мови в ранньому дитинстві має бути багатогранним. Одним із головних завдань є розвиток словникового запасу дитини. Процес запам'ятовування нових слів буде ефективнішим, якщо буде задіяна увага учня. Тому допоміжні засоби, які ми пропонуємо, адаптовані до її віку та потреб. Вони розроблені тематично. Наприклад, вони дають змогу дитині засвоїти лексику в області природи, а також навчають називати емоції та почуття. У процесі мовного виховання слід також стимулювати уяву, почуття причинно-наслідкового мислення, чому сприяють різноманітні сюжети за картинками. Використовуючи їх, дитина також відпрацьовує вміння формулювати мовлення. Вона також має можливість поставити запитання та розширити свої знання в даній предметній галузі.
Всі наші пропозиції базуються на психологічних знаннях, пов'язаних з процесом розвитку мовлення дитини. Їх можна використовувати в дитячих садках і школах, а також вдома.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,