Ми працюємо! Наявність товару уточнюйте.
Обране
Додайте товари до списку бажань
Робота call-центру, відправка замовлень:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–13:00

Прийом замовлень цілодобово

0
Мій кошик

Логопедичний кабінет у школі, логопедичні посібники та література для логопеда

Фільтр
Ми працюємо також з
Ціна, грн
Наявність
Розділ
Сортування:
за популярністю

Логопедичні книги для учнів


У пропозиції нашого магазину ви знайдете багато логопедичних книг для дітей. Вони є неоціненною допомогою в правильному розвитку та ефективному навчанні дітей.

Логопедичні книги для дітей були спеціально адаптовані до потреб підростаючих дітей, щоб забезпечити їхній найкращий розвиток, поєднуючи навчання з розвагою.

На покупців чекає різноманітна продукція, зокрема:

звуки,
артикуляція,
загальне поліпшення функціонування мовного апарату.
Пропонована продукція покращить процес навчання, зробить його приємним, а в результаті дозволить дитині набагато краще засвоювати нові знання та навички.

Приємного навчання
Логопедичні посібники для школярів/дітей містять збірку приємних завдань, які спрямовані на активність, увагу та кмітливість. Завдяки цьому вони чудово розвивають розум найменших. У поєднанні з набором керування PUS для компонування блоків ми отримуємо чудовий спосіб вивчення мови, що спонукає вирішувати більше завдань.

Логопедична допомога у вигляді книг призначена для дітей, які тільки починають вивчати слова, алфавіт тощо, а також для тих, хто стикається з труднощами в цій області. Результатом правильного виконання завдань є розвиток мовленнєвих здібностей щодо вимови, розуміння й артикуляції слів.

Вгору
,