Ми працюємо! Наявність товару уточнюйте.
Обране
Додайте товари до списку бажань
Робота call-центру, відправка замовлень:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–13:00

Прийом замовлень цілодобово

0
Мій кошик

Обладнання для сенсорної інтеграції

Фільтр
Ми працюємо також з
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Обладнання для сенсорної інтеграції

В Mental.ua ми добре знаємо, як правильна сенсорна інтеграція впливає на когнітивні та розвиваючі здібності дитини.
В нашому Інтернет-магазині ви знайдете велике підвісне обладнання, великі сенсорні куточки, білі пуфи, мати та обладнання для вправ на баланс
цілі колекції меблів, куточків та сенсорних наборів, які ідеально підходять як елемент організації безпечного освітнього простору для дітей. Наша пропозиція доповнена численними навчальними посібниками, що підтримують розвиток сприйняття: зорового, слухового, тактильного та нюхового, а також сприйняття глибоких почуттів. Вони також позитивно впливають на розвиток дрібної та великої(загальної) моторики у дітей.
Крім того, ми рекомендуємо маніпуляційні лабіринти, сенсорні кульки, сенсорно-маніпуляційні столи, кінетичний пісок та вироби для сенопластики, які не тільки сподобаються дітям, але й суттєво вплинуть на їх гармонійний розвиток.
Мультимедійні програми для сенсорної інтеграційної терапії є важливим елементом. Вони можуть ефективно підтримувати або доповнювати терапію дітей.
Найвища якість - це те, що відрізняє нашу продукцію. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб забезпечити вас надійними навчальними засобами, що підтримують розвиток дитини.
Ми закликаємо Вас ознайомитись із нашою повною пропозицією. Якщо у вас є запитання, наші консультанти до ваших послуг.

 

 

Сенсорні м’ячі для дітей для сенсорної терапії

Наша пропозиція включає сенсорні м’ячі, які часто використовуються в терапії дітей і значною мірою сприяють прогресу їх розвитку. Відчуття дотику, краща робота рук і пальців, а також масаж рук при використанні таких куль - ось основні переваги та переваги нашої продукції. Однак варто додати, що кожен товар на нашому веб-сайті був виготовлений з ретельно підібраних матеріалів. Ми добре знаємо, що діти значною мірою використовують наші м’ячі. Тому ми подбали про безпеку та довговічність обраної сировини. Тому сенсорний м’яч, придбаний у нас, підійде для дітей. Рішення не тільки ефективне, але і безпечне. Сенсорна інтеграційна терапія буде ще ефективнішою, ніж раніше. Ми пропонуємо вам м’ячі різних кольорів та форм. Якщо ви не можете визначитися з однією моделлю або вам просто потрібні різні типи моделей у вашому інвентарі, виберіть набори, які ми підготували для вас. Вони містять велику кількість м’ячів, придатних для всіх типів вправ, що сприймають розвитку дотику. Однак пам’ятайте, що к м’ячі не підходять дітям до трьох років. Якщо ваші учні молодші, ми направляємо вас до нашого асортименту, де ви знайдете рішення для дітей. Пропозиції, які ми підготували для вас, стануть чудовим вибором у дитячих садках чи початкових школах, як додатковий асортимент для вправ на рух чи фізичної культури. Запрошуємо купувати товари за вигідними цінами! 

Сенсорний простір для дитини - полісенсорні куточки
Сенсорна інтеграція стає дедалі популярнішою формою фізичних вправ, які все частіше виконуються не лише у професійних кабінетах та центрах, але батьки також все більше усвідомлюють важливість розвитку чуттів дитини та центральної нервової системи. Для сенсорної інтеграції можна успішно використовувати прості предмети, які можна знайти в кожному будинку - спеції, ароматизатори, кухонні аксесуари, які позитивно вплинуть на розвиток органів чуття дитини. Якщо у дитини є своя кімната або ігровий куточок, варто облаштувати це як сенсорний простір, який всебічно стимулюватиме чуття дитини - зір, нюх, дотик, смак, слух, а також їх взаємну співпрацю. Сенсорні куточки можуть легко спроектувати батьків самостійно, але також варто обладнати професійним обладнанням, Сенсорний куточок де повинна бути дитяча зона, де дитина любить проводити час і почувається в безпеці, тому варто переконатись, що це місце цікаве для дитини. Сенсорний простір, залежно від фінансових можливостей, повинен бути обладнаний пристроями, які позитивно впливатимуть на розвиток рівноваги (гойдалки, балансири), слуху, глибоких чуттів (наприклад, масажери), запах, дрібна і велика(загальна) моторика (тактильні іграшки). Ми можемо знайти багато обладнання для куточка вдома або зробити його самостійно, але також варто придбати професійне обладнання, пропоноване магазином Mental.ua за конкурентоспроможними цінами.

Вгору
,