Ми працюємо! Наявність товару уточнюйте.
Обране
Додайте товари до списку бажань
Робота call-центру, відправка замовлень:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–13:00

Прийом замовлень цілодобово

0
Мій кошик

Набори для логопедичного кабінету

Логопедичні засоби - комплекти


Логопедичні вправи - це, перш за все, інтенсивна робота з удосконалення дрібної і великої моторики, а також лівої і правої півкуль головного мозку, а також гімнастика органів артикуляції. Для солідного оснащення логопедичного кабінету ми підготували унікальні набори логопедичних засобів, незамінних у роботі з дітьми!

Логопедичний інструментарій - що варто мати?
Наші дидактичні посібники з логопедії – це серія ігор, занять і книг із завданнями для дітей, які розроблені відповідно до найсучасніших і ефективних стандартів роботи. Під час тренування правої та лівої півкуль мозку та моторики відмінно підійдуть різні типи картинок та ігор у розташуванні предметів, які підтримують розвиток лівої півкулі мозку, відповідальної за планування, а також логічне мислення та мову.

Як облаштувати свій офіс?
Що стосується цінних навчальних посібників, то логопедична робота значною мірою базується на роботі з образотворчими та словесними матеріалами, яких варто мати якомога більше, щоб малеча з ними не нудьгувала. Також корисні різні розвиваючі ігри, що закріплюють набуті навички, та іграшки, що підтримують правильну артикуляцію окремих звуків. Обираючи наші логопедичні посібники, ви можете недорого оснастити свій кабінет необхідними матеріалами, які стануть у нагоді під час занять з найменшими дітьми, а також тими, хто практикує правильну вимову. Ми подбали про найвищу якість доступних матеріалів, тому ви можете бути впевнені, що в наших комплектах є всі основні, найважливіші засоби навчання.

Немає товарів

Вгору
,