Ми працюємо! Наявність товару уточнюйте.
Обране
Додайте товари до списку бажань
Робота call-центру, відправка замовлень:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–13:00

Прийом замовлень цілодобово

0
Мій кошик

Обладнання для логопедичних занять

Фільтр
Ми працюємо також з
Ціна, грн
Наявність
Розділ
Сортування:
за популярністю

Обладнання логопедичного кабінету і дидактичний матеріал

Розвиток мовлення у дитини - це дуже важливий, але складний процес, що вимагає спільних зусиль як батьків, так і терапевтів. Для підтримки цього процесу варто почати з простих ігор, що поєднують здатність логічно мислити, асоціювати, робити висновки. Затримка мовленнєвого розвитку у дитини - це не вирок - за належного залучення як вихователів, так і вчителів, за допомогою відповідних логопедів ви можете досягти наміченої мети, допомагаючи дитині, і одночасно забезпечуючи її творчими вправами. Навчальні ігри та дидактичні засоби повинні бути привабливими як з точки зору форми, так і повідомлення, щоб вони не відбивали  від подальшого навчання.

В нашому Інтернет-магазині ви знайдете логопедичні засоби, доступні у різних варіантах, які допоможуть позитивно вплинути на розвиток мовлення дитини. Крім усього іншого, ми пропонуємо дидактичні матеріали для вчителів та учнів, які допомагають стимулювати увагу, пам’ять та слухове сприйняття. У нас також є цілі набори, які включають різні навчальні посібники, такі як ігри, затяжки, словесні та графічні матеріали для запису правильної вимови звуків, відгадування картини та звуку, презентаційні картки, розповіді з картинками та багато інших матеріалів. Логопедія - це вивчення формування мовлення людини, а також дефектів та пов’язаних з ними розладів. Саме засоби, підготовлені логопедами з багаторічним досвідом, здатні позитивно впливати на мовленнєві розлади у дітей.

 

Логопедичні засоби, доступні в нашому магазині, кориснимі у роботі з дітьми з порушеннями розвитку та у підтримці розвитку здорових дітей. Логопедичні іграшки у цікавій та приємній формі полегшують дитині навчання грамоти правильно.

Ми добре знаємо, що стандартні логопедичні заняття можуть бути непривабливими для дітей, тому можуть стати не систематичними. Ось чому наші іграшки чудово поєднують навчання мови з цікавою розвагою. Ми подбали про те, щоб наш асортимент був барвистим і доступним у різних формах - і все, щоб спонукати дітей до логопедичних вправ. Сюди входять кольорові логопедичні дзеркала, прорізувачі для олівців, затяжки, водяні свистки, мильні бульбашки, , жувальні намиста, звукові кубики, картки для вивчення правильного розташування мовного апарату, трубки щелепи, веселі масажери для обличчя та багато іншого!

Вироби виготовляються з твердих матеріалів, призначених для контакту з дітьми.
 

Ми закликаємо Вас скористатися послугами, які ми надаємо, та ознайомитись з логопедичними матеріалами, представленими в нашому магазині.

Вгору
,