Ми працюємо! Наявність товару уточнюйте.
Обране
Додайте товари до списку бажань
Робота call-центру, відправка замовлень:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–13:00

Прийом замовлень цілодобово

0
Мій кошик

Обладнання для логопедичних занять

Фільтр
Ми працюємо також з
Ціна, грн
Наявність
Розділ
Сортування:
за популярністю

Навчальні посібники з логопедії


Логопедична допомога найчастіше потрібна дітям дошкільного та молодшого шкільного віку. На цьому етапі дуже складно зосередити увагу малюка надовго, тому досвідчені логопеди не зупиняються на типових вправах для рота та язика, а дбають про залучення мозку дитини, розвиваючи відповідальні за нього частки для правильної вимови. Для цього чудово підходять логопедичні засоби.


Які допоміжні засоби слід використовувати?
Наші логопедичні засоби – це ігри та заняття, визнані фахівцями – барвисті, захоплюючі настільні ігри, малюнки тощо. В основному ми пропонуємо книжки зі спеціально сконструйованими картинками, які ідеально підходять для фотокопіювання або виривання та використання дитиною під час занять. Існують також різноманітні ігри та заняття, що підтримують стратегії одночасного навчання, розвивають праву та ліву півкулі мозку.


Чому варто інвестувати в логопедичні засоби?
Навчальні посібники з нашої пропозиції - це недорогі пропозиції, завдяки яким можна урізноманітнити кожну логопедичну роботу з дітьми різного віку. Вони барвисті, зручні для дітей і заохочують виконувати прості завдання. Вони чудово підтримують класичні методи гімнастики обличчя та язика та підсилюють терапевтичний ефект.

Вгору
,