НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Пізнаємо природу

Фільтр
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

“ПІЗНАЄМО ПРИРОДУ” В НУШ – ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ 5-6 КЛАСІВ
Предмет “Пізнаємо природу” з'явився в шкільній програмі відносно недавно, з впровадженням нової методики НУШ. Тому при облаштуванні кабінетів ще досі можуть виникати питання щодо обладнання, яке знадобиться в навчальному процесі. 

В чому особливість “Пізнаємо природу” в 5 і 6 класах Нової української школи? Цей інтегрований курс передбачає велику кількість практичних робіт, дослідів, групових та індивідуальних проєктів. Адже саме практичним дослідницьким шляхом учням такого віку найлегше опанувати новий матеріал. Школярі повинні навчитися досліджувати основні природні процеси і явища на реальних прикладах і робити правильні висновки. 

ПЕРЕВАГИ НАБОРІВ “ПІЗНАЄМО ПРИРОДУ” – ЗРУЧНО ТА ВИГІДНО
Часто вчителям доводиться самостійно займатися підбором і закупівлею навчального обладнання для кабінетів, орієнтуючись на теми, що вивчатимуться протягом двох років. Тож щоб спростити для них цей тривалий і виснажливий процес, ми залучили своїх кращих методистів. І в результаті отримали чотири повноцінних готових набори навчального обладнання для дослідження природи та опанування школярами природничої галузі НУШ. 

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,