НУШ 5-6 клас: Знижка за промокодом NUSMENTAL - 5%
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Біологія 5-6 клас

БІОЛОГІЯ В 5-6 КЛАСІ – ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ КАБІНЕТІВ НУШ
Оновлена програма вивчення біології в НУШ потребує і оновлення шкільних кабінетів. Саме тому ми зібрали для вас все необхідне обладнання в спеціальному розділі – у зручних готових наборах.

СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ БІОЛОГІЇ В НУШ: 5-6 КЛАС
Методисти “MENTAL” уклали декілька варіантів наборів обладнання для уроків біології в 5 та 6 класах НУШ. Всі вони відповідають актуальним вимогам МОН, містять лише високоякісне і практично корисне для уроків оснащення й прилади. Відрізняються набори лише наповненням: від мінімального набору для швидкого старту навчання – до повністю укомплектованого всім необхідним сучасного кабінету біології.

Обирайте, який набір потрібен зараз саме вашому закладу освіти: 

“Стартовий” – містить основні демонстраційні моделі (такі як будова рослинної клітини, будова листка, хламідомонада тощо), гербарії (морфологія рослин, дикорослі та сільськогосподарські рослини тощо), колекції, укладені відповідно до вимог НУШ. Крім цього, в комплекті є основне приладдя для практичних дослідів: набір шкільний лабораторний для кабінету біології, набір мікропрепаратів, інструментів для препарування й мікроскоп для дослідження зразків.
“Базовий” – доповнений більшою кількістю необхідних для ефективного навчання демонстраційних моделей, колекцій і гербаріїв, що повністю забезпечать потреби вчителя в демонстраційних засобах навчання.
“Оптимальний” – доповнений усім необхідним для практичних дослідів обладнанням і посудом, приладами. А ще – містить навчальні інформаційні плакати й стенди та сучасну цифрову метеостанцію для проведення дослідів і спостережень за природними процесами.
“Оптимальний +” – має практично той самий склад, що і попередній набір, але містить не 1, а одразу 2 сучасних біологічних мікроскопи: для зручнішого користування на уроках та можливості організації роботи в групах, як і передбачає освіта в НУШ.
“Розширений” – розширений набір доповнено сучасним інтерактивним дисплеєм і спеціальним навчальним програмним забезпеченням, дозволяючи вчителеві повноцінно застосовувати інтерактивний компонент.
“Максимальний” – розширена комплектація, доповнена трьома різними видами мікроскопів завершує повноцінну комплектацію кабінета біології для опанування оновленої навчальної програми та проведення навіть додаткових практичних досліджень чи експериментів.

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації