Осінній конкурс від MENTAL.UA: призи на суму понад 1000 грн
Літні канікули - історія. Але це не привід сумувати, адже ми підготували для вас чудовий конкурс!  

З 4 вересня по 1 жовтня 2023 року у вас є можливість взяти участь у нашому конкурсі. Просто натисніть на банер конкурсу та дайте відповідь на запитання конкурсу. Серед усіх правильних заявок ми розіграємо призи на суму понад 1000 грн.

Участь можлива зі всієї України, крім територій, на яких ведуться бойові дії, та тимчасово окупованих територій.

Призи

1 місце: Набір тренажерів для пальців і м’яч для зняття стресу

2 місце: Пристрій для контролю власної мови і розвитку фонематичного слуху Вісперфон + Носова логопедична флейта, для навчання правильному мовному диханню

3 місце: Збільшувальне дзеркало на підставці логопедичне дзеркало для індивідуальної роботи

Умови участі
1) Участь у розіграші безкоштовна. Для участі необхідно дати правильну відповідь на конкурсне запитання та вказати адресу електронної пошти. Конкурс триватиме до неділі, 1 жовтня 2023 року, до 23:59. 

2) До участі допускаються особи, які досягли 18 років.

3) З усіх учасників буде визначено 3 переможці. Виграш не може бути виплачений.

4) Ментал.уа не несе відповідальності за будь-які технічні несправності, які перешкоджають передачі вимог щодо участі, зокрема мережеві, електронні чи комп’ютерні збої. Ментал.уа залишає за собою право адаптувати, змінити або скасувати розіграш, якщо це стане абсолютно необхідним.

5) Переможців буде повідомлено електронною поштою від mentalukr@gmail.com. Переможці повинні підтвердити отримання сповіщення про приз не пізніше ніж через 7 днів після отримання листа. В іншому випадку Ментал.уа має право визначити нового переможця. 

6) У разі маніпуляції або спроби маніпуляції Ментал.уа залишає за собою право виключити учасників без пояснення причин. Співробітники компанії Ментал.уа не можуть бути переможцями. 

7) Ми збираємо та обробляємо дані для передачі призів переможцям. У рамках процесу доставки постачальники послуг, яких ми використовуємо (наприклад, логісти/пошта), отримують необхідні дані для надсилання призів. Інформація про захист даних: mental.ua/ugoda-koristuvacha