Що таке фізіотерапія?
Фізична терапія є частиною фізіотерапії. Вона узагальнює всі ті форми лікування, які викликають фізичні реакції за допомогою зовнішніх подразників, таких як тепло, холод, тиск або світло. Типові форми лікування в фізіотерапії включають масажну терапію, теплову та холодну терапію або термотерапію та фототерапію.
 
Як працює фізіотерапія?
Фізична терапія - це природний процес одужання. Це допомагає цілеспрямовано розглядати фізичні недуги в рамках профілактичної медичної допомоги, запобігати їх виникненню в першу чергу. Розрізняють активну та пасивну форми лікування.
При активній терапії, наприклад, фізіотерапії, пацієнти повинні самі співпрацювати для досягнення цілей терапії. Активні заходи часто доповнюються пасивною терапією. Типовими заходами пасивної терапії є масаж, лімфодренаж, компресійна терапія, лікувальні ванни, інгаляції. При цьому на тіло діють зовнішні подразники, які активізують фізичні процеси, що приводить в рух процес одужання. Найбільш поширені сфери застосування включають зменшення болю, реабілітацію після нещасних випадків або операцій, поліпшення кровообігу та усунення функціональних порушень опорно-рухового апарату.
 
Тренажери для лікувальної фізкультури та масажної терапії
Багато видів фізичної терапії та масажу можна легко інтегрувати у повсякденне життя. Наприклад, масажні м'ячі - ідеальні тренажери для рук. Вони дають можливість для тренувань м’язів, які м’яко впливають на суглоби, покращують моторику та можуть використовуватися як масажні м'ячі, що підтримують м’язову релаксацію та кровообіг. Так зване сенсорне кільце Аку-рінг  також є високоефективним засобом для лікування та тренування. Вони кроообіг, стимулюють сприйняття, а також підходять для теплової або холодової терапії. Латексна петля для фітнесу ідеально підходять для самомасажу. Вони знімають напругу і, як і акупунктурний килимок з валиком Аплікатор Кузнєцова, може використовуватися для лікування фасції. Ті, хто регулярно робить щось для себе та свого тіла, можуть створити чудовий ефект за допомогою невеликих вправ та стабільно підвищити власне спопочуття. Ви можете знайти багато корисних тренувальних пристосувань для цього в Інтернет-магазині Mental.ua для масажу та фізіотерапії.