Діти люблять досліджувати, відкривати, експериментувати та випробовувати відкриття. Особливо в галузях освіти математики, інформатики, природничих наук і техніки, для цього є багато можливостей. У дитячому садку та дошкільному віці ця освітня галузь в першу чергу стосується наданням дітям власного досвіду та надання їм всебічного доступу до математичних та наукових тем .
«Інтерес дитини залежить від можливості зробити власні відкриття». Цей принцип педагогіки Монтессорі стосується, зокрема, сфери освіти STEM. У наукових експериментах діти стежать за своєю природною цікавістю, відкривають елементарні явища природи і пізнають на власному досвіді . Граючи вони покроково осягають світ цифр і форм і вчаться розуміти фізичні явища. Вивчити навички роботи з STEM - обладнання, отримати досвід роботи вивчення того, як працюють комп’ютери, також є частиною інформатичної галузі освіти. У міру того, як світ стає все більше і більше цифровим, педагогічна робота в галузі STEM-освіти в садочках та школах стають все більш важливими. Різні варіанти гри та різні проекти із захоплюючими результатами пробуджують радість випробувати, відкрити та навчитися.
Отримайте в Mental.ua різноманітні ідеї для математичних, технічних та наукових проектів з дітьми та почніть із теми інформатичної освіти . Ви також можете дізнатись, як найкраще підтримати дітей у галузі освіти STEM за допомогою різноманітних стимулів.