Ми працюємо! Наявність товару уточнюйте.
Обране
Додайте товари до списку бажань
Робота call-центру, відправка замовлень:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–13:00

Прийом замовлень цілодобово

0
Мій кошик

Навчальні засоби для розвитку зорового сприйняття у дітей

Фільтр
Ми працюємо також з
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Навчальні засоби для розвитку зорового сприйняття у дітей


Розвиток зорового сприйняття - один із природних елементів життя дитини. Для підтримки цього процесу ми підготували в нашому магазині широкий асортимент товарів для вдосконалення цього процесу. Вони також використовуються як засоби навчання для терапії сенсорної інтеграції. Товари, доступні в магазині, допомагають навчати та вдосконалювати навички, пов’язані із синтезом та візуальним аналізом, які впливають на багато видів діяльності, які виконує дитина. Предмети, що пропонуються, були розроблені таким чином, що вони не тільки покращують зорове сприйняття, а й інші сфери розвитку.

Здійснення зорового сприйняття відіграє важливу роль, оскільки підтримує набуття та вдосконалення таких видів діяльності, як читання та письмо.
Магазин пропонує різні види іграшок та навчальних засобів, які призначені для дітей різного віку: немовлят, дошкільнят або учнів початкової школи. Дидактичні матеріали активізують ділянки півкуль головного мозку, що відповідають за окремі функції: розрізнення кольорів, форм або знаходження відмінностей. Широкий асортимент практичних іграшок та навчальних аксесуарів - ідеальна ідея подарунка, а також доповнення до обладнання школи чи дитячого садка. Цікаві та надихаючі ігри та засоби також спонукають людей проводити час разом. Діти старшого віку (брати та сестри) та дорослі (батьки, вчителі, терапевти) можуть брати участь у грі, тренуючи власні навички сприйняття та встановлюючи тісніші стосунки з дитиною.

Вгору
,