Ми працюємо! Наявність товару уточнюйте.
Обране
Додайте товари до списку бажань
Робота call-центру, відправка замовлень:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–13:00

Прийом замовлень цілодобово

0
Мій кошик

Труднощі спілкування

Фільтр
Ми працюємо також з
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Підтримка розвитку спілкування та словникового запасу у дитини

Розвиток мовлення та спілкування дитини має велике значення для подальшого її прогресу. Мова дозволяє висловлювати свої емоції, задавати питання та шукати знання. Навчання говорінню починається з раннього дитинства, коли кілька місяців дитина починає лепетати. З часом, а точніше у віці 9 місяців, більшість немовлят можуть закликати маму, тата та назвати найважливіші предмети у своєму житті. З часом лексичний ресурс збільшується, але це не означає, що дитина стане майстром словникового запасу. Все більше дітей бореться з мовними вадами, які особливо помітні в дошкільний період. Тому підтримка розвитку спілкування є важливим елементом у розвитку кожної дитини. Наш магазин представляє вам дидактичні засоби, які додадуть вашій дитині впевненості та допоможуть у правильному мовленні та збільшенні словникового запасу.

Розвиток мовлення та спілкування дитини. Особливо орієнтовані іграшки (мікрофони, кульки) та книги з рядом цікавих та легко запам’ятовуваних віршів чи пісень. Діти, які щодня читають казки, мають значні успіхи. Дитина здійснює концентрацію уваги, пам’ять, а потім вчиться розповідати самостійно. Деяким дітям важко спілкуватися в дитячому садку не лише через вади мови, але й через сором. Мікрофони та подібні іграшки допоможуть вашій дитині набути впевненості. Важливу роль відіграє допомога вчителя та логопеда, який, використовуючи навчальні ігри, спонукає дітей говорити голосно і чітко.

У нашому магазині ви знайдете широкий асортимент товарів для навчальних закладів та батьків. Запрошуємо ознайомитись з унікальною пропозицією театрів та ляльок, яка подарує незабутні враження найменшим. Грати роль лікаря, поліцейського чи домашнього улюбленця, безумовно, сприятиме розвитку мовлення дитини та одночасно стимулюватиме її творчість. Це найкращий спосіб розваг у групах.

Вгору
,