Ми працюємо! Наявність товару уточнюйте.
Обране
Додайте товари до списку бажань
Робота call-центру, відправка замовлень:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–13:00

Прийом замовлень цілодобово

0
Мій кошик

Технічне обладнання: презентаційне мультимедійне обладнання

Навчання із використанням інтерактивного обладнання у початковій школі - інтерактивні програми, засоби програмування

Шкільні уроки з використанням інтерактивного обладнання завжди дуже популярні серед учнів. І неважливо, це біологія, математика чи іноземна мова. Сучасний світ дедалі більше комп’ютеризований, і діти та підлітки ставляться до інтерактивних програм цілком природно, і вони дуже хочуть взяти в них участь.Це простий спосіб для учнів легко та швидко засвоїти нову навчальну інформацію або закріпити отриману раніше інформацію. Навчальні програми для мультимедійної дошки можуть бути неоціненними для навчання студентів складним основним питанням навчальної програми. Багато візуалізованих тем, показаних стосовно реальності, яка нас оточує, полегшує дітям розуміння проблем, які спочатку є для них абсолютно абстрактними. Мультимедійні освітні програми можуть бути важливим навчальним посібником для вчителів усіх предметів, як наукових, так і гуманітарних.

Інтерактивні навчальні програми в школі найкраще представляти на мультимедійних дошках.
Ментал.юа пропонує не тільки дошки, а й цілі мультимедійні набори, а також проектори, візуалізатори та їх аксесуари. Ми також рекомендуємо ноутбуки, планшети, принтери та інше ІТ-обладнання, необхідне у кожній школі.

Окрему групу складають засоби навчання та програмування в школі та інтерактивні роботи. Тут ви знайдете практично всі засоби навчання, які допоможуть дітям та молоді розправити крила в напрямку ІТ та підтримають розвиток навичок логічного мислення. Навчальні роботи особливо подобаються дітям, і вони дають вчителям інструмент, який реалізує код, що зберігається на планшеті або комп’ютері, на реальну реакцію робота. Це робить дітей готовими брати участь у заходах за допомогою інтерактивного робота.

 

Вгору