Ми працюємо! Наявність товару уточнюйте.
Обране
Додайте товари до списку бажань
Робота call-центру, відправка замовлень:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–13:00

Прийом замовлень цілодобово

0
Мій кошик

Тактильні / сенсорні доріжки

Фільтр
Ми працюємо також з
Ціна, грн
Наявність
Сортування:
за популярністю

Тактильні засоби навчання. Текстурні засоби для розвитку тактильного сприйняття у дітей


Сенсорна інтеграція у розвитку кожного малюка та в реабілітації дітей з різними вадами надзвичайно важлива. Щоб задовольнити очікування наших клієнтів, ми ввели в свою пропозицію тактильні засоби навчання. Вони призначені для підтримки розвитку, сприяють вдосконаленню моторики та розвитку почуття дотику. Звичайно, їх ефективність задокументована, наші продукти - це перевірений вибір, який гарантує очікувані результати під час регулярних вправ з терапевтом. Варто обрати такий вибір, якщо ви хочете, щоб ваша дитина працювала над відчуттям дотику також вдома. Сенсорні допоміжні засоби для текстурування в нашій пропозиції включають, серед іншого, тактильні доріжки.

Сенсорні доріжки та доріжки є неодмінним елементом кожного кабінету для сенсорної інтеграції, але вони також чудове обладнання для кімнати кожної дитини! Такі доріжки дають багато сенсорних вражень у галузі дотику та рівноваги, це також можливість для чудових розваг та змагань між дітьми. 

У нас також є сенсорні доріжки, ідеальні для наймолодших, де розвиток тактильного сприйняття, крім ефективності, повинен запропонувати задоволення. У цій категорії ви знайдете набагато більше незвичайних рішень, які гарантують ефективну роботу на кожному етапі розвитку. Наша продукція - це високоякісні компоненти, які на 100% безпечні. Вони виготовляються з міцних матеріалів. Запрошуємо придбати окремі предмети з пропозиції цієї категорії. Якщо у вас є якісь запитання і ви хочете отримати професійні відповіді, скористайтесь допомогою наших фахівців.

Вгору
,