Ми працюємо! Наявність товару уточнюйте.
Обране
Додайте товари до списку бажань
Робота call-центру, відправка замовлень:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–13:00

Прийом замовлень цілодобово

0
Мій кошик

Сенсорна інтеграція за допомогою світлотерапії - оптичні волокна, бульбашкові колони, проектори

Фільтр
Ми працюємо також з
Ціна, грн
Наявність
Розділ
Сортування:
за популярністю

Сенсорна інтеграція за допомогою світлотерапії - оптичні волокна, бульбашкові колони, проектори.

Терапії із залученням почуттів пацієнта дуже часто пропонуються людям, які не можуть брати участь у терапіях, що вимагають цілеспрямованого зворотного зв’язку, наприклад, когнітивної терапії. Вони також можуть доповнювати інші форми терапії. Вони полягають у стимулюванні, використовуючи відповідно підібрані подразники, органів чуття: зору, слуху, дотику та нюху пацієнта. Метою такої діяльності є стимулювання ділянок мозку, пов'язаних з прийомом та обробкою сенсорних подразників, використання пластики мозку та посилення міцності нервових зв'язків.
Одним із стимулів, що застосовуються при цьому виді терапії, є світло.
Світло, різні типи освітлення, оптичні волокна ідеально підходять для терапії, що стимулює відчуття зору, наприклад, у приміщеннях для пізнання світу, а також вдома для індивідуальної терапії хворої дитини. Завдяки такій взаємодії
діти починають сприймати предмети, що їх оточують, або що ті самі предмети зникають, коли світло згасає. Як результат, викликаються їхні перші реакції, і вони більш спонтанні. Правильно підготовлені освітлювальні набори вчать контролювати подразник (є світло або його немає), вони дають владу над частотою його появи, показують різноманітність кольорів та їх інтенсивність. Оптичні волокна у формі панелей або штор дозволяють реалізувати освітні та терапевтичні цілі і можуть стати чудовим місцем для релаксу та відпочинку.
Звичайно, зосереджуючись на зорових переживаннях у терапії, ми не забуваємо про інші сенсорні канали, оскільки найкращою формою розвитку є полісенсорне пізнання.
Запрошуємо скористатися широкою пропозицією магазину
Mental.ua, де ви знайдете численні засоби для світлової терапії.

Вгору
,