Ми працюємо! Наявність товару уточнюйте.
Обране
Додайте товари до списку бажань
Робота call-центру, відправка замовлень:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–13:00

Прийом замовлень цілодобово

0
Мій кошик

Меблеве обладнання для шкіл

Меблеве обладнання для дитячих садків, шкіл

Ментал.юа чудово розуміє потреби дітей та їхніх вчителів. Тому ми розширили свою пропозицію меблями для дитячих садків, шкіл. Ми розуміємо, що меблеве обладнання для навчальних закладів - це не тільки стільці та парти відповідного розміру, хоча вони також є в нашому асортименті. Дитячі меблі, які ми пропонуємо, чудово підійдуть для зберігання сенсорних іграшок або навчальних посібників.

Пропозиція обладнання для дитячих садків включає барвисті полички та шафи, що створюють радісну атмосферу, індивідуальні та групові столи, зручні стільці з урахуванням розміру віку дитини, гардероби, книжкові шафи та перші комп’ютерні столи.

 

Ідеальні шкільні меблі для дітей та підлітків

Для школярів ми маємо стільці, лавки, полички, книжкові шафи, спеціальні шкільні шафки для рюкзаків та лабораторне обладнання. Для тих, хто не визначився, ми пропонуємо ідеї щодо простору - способи облаштування загальних кімнат у навчальному закладі разом із меблями, підібраними для даного рішення.

У нашій пропозиції ви також знайдете предмети, корисні в повсякденній роботі з дітьми будь-якого віку. МЕНТАЛ.ЮА також не забуває про дорослих, які працюють з дітьми. Ми пропонуємо зручні парти та стільці, елегантні меблі для учительської та кабінетів - і, звичайно, повний вибір традиційних та мультимедійних дощок.

Меблеве обладнання для початкової школи - полички для класів, шкільні лавки та столи, стільці, гардероби, шкільні дошки.


Комплексне обладнання початкової школи включає дуже широкий асортимент меблів, які повинні бути адаптовані як для дітей, так і для підлітків, а також включати педагогічний персонал. Інтернет-магазин Mental.ua має досить широкий асортимент товарів, щоб впоратися із завданням облаштування навчального закладу в цілому. У нас є меблі для шкільних класів та предметних лабораторій , а також парти та столи пристосованы для дітей, які починають навчання в початковій школі, а також молоді з старших класів. Наша пропозиція також включає меблі для шкільних загальних кімнат, бібліотек та зручні в прибиранні меблі для їдалень. Важливою частиною нашого асортименту є меблі для учительської та кабінету директора. Шкільні гардероби, включаючи шафки, будуть ідеальними як для учнів, так і для викладачів.
Комплексне шкільне обладнання вимагає не тільки типових меблів, але й обладнання, типового для навчальних закладів, таких як зелені та мультимедійні шкільні дошки, інформаційні шафи або скляні шафи для шкільних трофеїв або модераційні стіни. Ви також можете знайти високоякісні аксесуари в МЕНТАЛ.ЮА.
Окрім цього, у нас є меблі, які дозволяють обладнати навчальні класи з урахуванням учня-інваліда, а також меблі для терапевтичного кабінету та психолога в школі.
Ми гарантуємо високу якість продукції, а також конкурентоспроможні ціни. Запрошуємо Вас!

 

Меблеве обладнання для загальноосвітніх шкіл та технікумів

Сучасні шкільні меблі характеризуються поєднанням функціональності та модного дизайну. Вони не мають нічого спільного з меблями, які ми запам’ятали з юності, які були позбавлені виразності, а їх практичне використання залишало бажати кращого. В даний час школи зосереджені на обладнанні класів ергономічними виробами, які ідеально відповідають потребам та очікуванням молодих людей. Якщо ви хочете знайти меблі для середніх шкіл та технікумів, радимо вам ознайомитися з пропозицією, яку ми створили.

Серед пропозицій, які ми підготували, є стільці для навчальних кабінетів та лабораторій, виконані в ергономічному порядку. Вони дають змогу пристосовувати окремі параметри до конкретних користувачів. Крім того, ми пропонуємо столи та набори (лавки зі стільцями), доступні у багатьох різних версіях. Ми також продаємо цілі колекції меблів для навчальних кабінетів, а також лабораторні меблі для майстерень. Пропозиція включає шафи для рюкзаків та підручників, які характеризуються міцною структурою та високою міцністю.

Це не єдині шкільні меблі для середніх шкіл та технікумів, які чекають клієнтів, які відвідують наш інтернет-магазин. Ми пропонуємо меблі для загальноосвітніх шкіл, що також включає: практичні шафи дошки, вітрини, меблі для читальних залів та бібліотек, а також гардеробна. Завдяки нам ви зможете повністю всебічно та сучасно обладнати кожну кімнату загальноосвітньої школи чи технікуму. Ми гарантуємо сучасний дизайн продуктів з високою функціональністю.

Вгору