Ми працюємо! Наявність товару уточнюйте.
Обране
Додайте товари до списку бажань
Робота call-центру, відправка замовлень:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–13:00

Прийом замовлень цілодобово

0
Мій кошик

Сенсорні гойдалки та гамаки

Фільтр
Ми працюємо також з
Ціна, грн
Наявність
Розділ
Сортування:
за популярністю

Підвісне обладнання для сенсорної інтеграції 
Сенсорна інтеграція у дітей - це доставка інформації через органи чуття до мозку, яка потім правильно інтерпретується і викликає специфічні реакції, характерні для певного віку дітей. Однак дедалі частіше можна зустріти випадки порушень сенсорної інтеграції, які в свою чергу призводять до розладів сну, надмірної рухливості чи агресивності у дітей. Підвісне обладнання для сенсорної інтеграції дозволяє проводити належну терапію для дітей з діагнозом цього типу розладів. Підвісне корекційне обладнання є одним із аксесуарів, що дозволяє поліпшити та відновити рівновагу у розвитку різних психофізичних сфер у дітей раннього віку. Корекційні аксесуари включають таке обладнання, як сенсорні гойдалки та гамаки, що належить до підвісних пристроїв, обтяжуючі засоби.

Сенсорні гойдалки та гамаки пропоновані нашим магазином, доступні в базовому та розширеному наборах. Наш асортимент також включає підвісне спорядження, яке дозволяють вам грати, розвиваючи рухову координацію, вчитися контролювати власне тіло та використовувати надлишок енергії. Вигідна ціна пропонованих засобів та широкий вибір дозволяють організувати дитячий простір вдома, у навчальних закладах чи кімнатах для пізнання світу.

Пропріоцепція - глибока чутливість у дітей
Надзвичайно важливо розвивати глибока чутливість у дітей з раннього віку. Пропріоцепція - це усвідомлення положення власного тіла, кінцівок без необхідності дивитися на них. Для її правильного розвитку необхідні фізичні вправи та, можливо, терапія. Аксесуари, що використовуються, можна знайти в нашому магазині Mental.ua. Широка пропозиція дозволить поповнити колекції садочків, а також батьків, які індивідуально хочуть продовжити реабілітацію своєї дитини.
Асортимент магазину включає, серед іншого , терапевтичні гойдалки, що допомагають поліпшити відчуття власного тіла, завдання яких полягає у тренуванні рухових навичок та почуття рівноваги.

Більшість пропонованих аксесуарів виготовлені з матеріалів, що легко миються, що забезпечує гігієну та легке видалення бруду.
Цікавим рішенням є також популярні протягом багатьох років сенсорні мішечки з горошком, а також дидактичні мати, які ідеально підходять для тренувань, а також для загальних вправ на розвиток і зміцнення. Залежно від прогресу діяльності та віку дітей, на вибір є різні варіанти обтяжуючих засобів.

Діти повинні формувати пропріоцепцію як розвагу, що зробить їх більш охочими та зацікавленими у виконанні завдань. Для цього також варто використовувати популярні повсякденні іграшки, які не тільки розвивають, але й дозволяють грати з однолітками. Сюди можна віднести, наприклад, сухі басейни з кульками. Застосовуючи такий елемент у терапії глибокої чутливості, ми надаємо дітям можливість реабілітації в поєднанні з перегонами або ігрою.
Пропозиція МЕНТАЛ.ЮА включає товари за різними цінами, які ідеально підійдуть для початку діяльності закладу та для великих груп дітей, такі як масажні килими та м'які модулі різної форми.

Вгору
,