Сайт знаходиться в стані реорганізації. Просимо вибачити за можливі незручності. Вдячні за ваші зауваження та пропозиції
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Сенсорна інтеграція, розвиток органів чуття

Фільтр
Працюємо
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Сенсорне обладнання для дитячого саду - сенсорний розвиток дитини

Правильний розвиток дитини дуже важливий для кожного з батьків. Він докладає всіх зусиль, щоб дитина була здоровою і щасливою. Вільний час присвячується грі, а також розвитку через гру. Однак найчастіше батьки орієнтуються на розвиток мовлення та дрібної та загальної моторики, оскільки тут помітні ефекти зусиль, і акцент робиться на формуванні цих базових навичок. Тим часом часто забувають, що такий самий акцент, як при формуванні цих базових навичок, слід робити на розвиток у дитини почуттів - дотику, зору, слуху, смаку, нюху. Спочатку сенсорна інтеграція може здатися для батьків дещо абстрактною, але насправді можна займатися вдома самостійно, як частина гри з дитиною.

Розвиток органів чуття дитини відбувається вже в утробі матері, саме тому ви так багато чуєте про розмову з нею. Багато мам зосереджуються на цих аспектах під час вагітності, але про них часто забувають після народження дитини. Тим часом сенсорна інтеграція та сенсомоторика мають значний вплив на правильний розвиток нашої дитини. Обидва засновані на наданні йому зовнішніх тактильних та зорових подразників, які покликані стимулювати почуття дитини, а також дрібну та загальну(велику) моторику, прискорюючи тим самим досягнення дитиною психомоторної зрілості.

Сенсорна інтеграція стає все більш популярною, все більше центрів її пропонують. Батьки часто вибирають це рішення, оскільки вони не впевнені або не знають, як розвивати органи чуття своєї дитини. Тим часом сенсорну інтеграцію малюка можна легко провести вдома, використовуючи предмети вдома (різні олії, спеції, рахівниці-фактури), але також варто запастися продуктами з широкої пропозиції Інтернет-магазину Mental.ua, де ви легко зможете знайти цікаві товари для самостійних домашніх вправ для розвитку органів чуття.

 

Спортивні аксесуари для дітей в дитячому садку -  активні ігри

Спортивні заходи в дитячому саду надзвичайно важливі для правильного розвитку загальної(великої) моторики маленької дитини. Існує причина, за якою кажуть, що фізичні вправи - це здоров’я. Фізична активність дуже важлива у випадку дошкільника, тому що діти, яких не заохочували до занять спортом з раннього віку, можуть мати поганий фізичний стан, проблеми зі здоров’ям та схильність до ожиріння в майбутньому. Ось чому рухливі ігри в дитячому садку спрямовані на привчання дітей до занять спортом, який, безумовно, буде цікавішим для дітей, завдяки цікавим спортивним аксесуарам.
Серед підготовлених нами пропозицій ви можете знайти різні типи обладнання, завдяки яким ритміка та всі ігри, що розвивають високу моторику, стануть цікавішими для дітей. Ми пропонуємо тільки продукцію найвищої якості, виготовлену з міцних та якісних матеріалів. Вироби, безпечні для дітей, - це також аксесуари для рухливих ігор, підвісне спорядження та допоміжні засоби для вправ на рівновагу.
Ми закликаємо Вас ознайомитись з підготовленим нами асортиментом, який оцінюють замовники завдяки його якості, сучасному дизайну, а також надійній та ретельній обробці. Ми пропонуємо лише перевірене спортивне обладнання, яке позитивно впливає на правильний фізичний розвиток дітей дошкільного віку .

Сенсорна інтеграція - продукти, що підтримують розвиток чуттів дітей у дитячому садку.

Вдало підібрані засоби для сенсорної інтеграційної терапії дітей дозволяють позитивно впливати на нервові процеси, завдяки чому відбувається покращення розвитку їх органів чуття. Терапевтичний кабінет, крім вимог до поверхні або кольору, повинен мати численні та дуже різноманітні обладнання, адаптоване до віку, але перш за все можливостей та рівня розвитку дитини.
Варто обладнати кімнату чи куточки для сенсорної інтеграційної терапії реабілітаційними блоками, сенсорними кульками, текстуруючими засобами, аксесуарами для вправ на баланс, світлотерапією, звукотерапією чи ароматерапією.
Ментал.юа пропонує широкий асортимент високоякісних, безпечних товарів, що підтримують розвиток органів чуття у дітей дошкільного віку. 

 

Сприйняття та пізнання
Когнітивний розвиток дітей - розуміння світу всіма своїми чуттями
Розвиток сприймання та пізнавальних навичок - складний процес. З самого народження діти сприймають своє оточення усіма своїми чуттями . Бачать і чують, відчувають запах і смак. Відчувають це і розвивають свої когнітивні навички.
«У розумі немає нічого такого, що раніше не було в почутті». Ось так англійський філософ Джон Локк описав кількома словами, як люди вчаться і розуміють: усіма своїми чуттями. Особливо в дитячому віці мислення в основному пов’язане з чуттєвим сприйняттям. Діти найефективніше навчаються, граючись. Чим більше ви можете слідувати власному духу відкриттів, тим краще. Що підтримує їх у цьому навчальному процесі, це різноманітні сенсорні подразники, які грайливо сприяють зоровому, звуковому, тактильному та координаційному сприйняттю. Різноманітні заохочення до вправ дають можливість дітям поетапно пізнавати себе, своє тіло та навколишній світ. Нові імпульси, інформація та досвід стимулюють мислення, сприяють розвитку когнітивних навичок та сприяють цілісному розвитку.
 Запрошуємо ознайомитись із пропозицією нашого Інтернет-магазину.

 

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,