Команда інтернет-магазину «МЕНТАЛ.ЮА» є одними з лідерів на ринку обладнання для навчальних закладів України. Постачаємо засоби навчання по всій Україні з 2017. Ми пропонуюємо майже безмежний вибір якісного навчального обладнання за найнижчу ціну, що дозволяє облаштувати сучасні, естетичні та безпечні навчальні кабінети, які сприяють розвитку дитини. У нас знайдете є все для комплексного оснащення навчальним, лабораторним та технічним обладнанням дитячих садків, шкіл, інклюзивно-ресурсних центрів та закладів професійної освіти. Асортимент повністю відповідає педагогічним вимогам. 

Насамперед...
Вивчення будь-якої науки перестало бути чисто книжковою справою - завдяки сучасним наочним засобам навчання та дидактичним матеріалам школяр може в прямому сенсі слова зануритися в досліджувану тему.


У своїй роботі ми робимо акцент на інноваціях, які залежать від синергії нагромадженого досвіду та творчості в освітній галузі. Радість від створення спонукає нас шукати кращих і кращих рішень, тому ми постійно збагачуємо свою пропозицію, використовуючи свої ноу-хау та знання експертів у галузі освіти, що співпрацюють з нами. Ми просуваємо нові рішення для найбільш ефективного використання простору навколо нас. Ми хочемо створити та надихнути влаштувати простір таким чином, щоб він був включений у навчальний процес, підтримував діяльність та взаємодії, сприяв розслабленню, забезпечуючи комфорт та безпеку


Ми пропонуємо навчальне обладнання та дидактичні матеріали з використанням незвичайних функціональних рішень, тому що ми хочемо випереджати реальність. Ми раді поділитися своїм досвідом та знаннями сучасних тенденцій зі своїми клієнтами, пропонуючи поради та допомогу.
Для того, щоб задовольнити очікування наших клієнтів, інтернет-магазин Mental.ua постійно розширює асортимент товарів навчального обладнання. Ми готові чесно та професійно проконсультувати вас щодо того, як облаштувати простір у вашому навчальному закладі, як вибрати навчальне обладнання. Також надамо інформацію про поточні законопроекти уряду та накази МОН України, допоможемо в підготовці необхідної документації та проведенні тендерних закупівель.

Наша мета - зробити навчальний процес в освітніх закладах України більш захоплюючим і ефективним. 

Завдяки сучасним навчальним засобам, придбаних за доступною ціною, покращується якість освіти учнів та умови праці вчителів.
Директор школи, менеджер, адміністратор або батьки - команда обслуговування клієнтів «МЕНТАЛ.ЮА» чекає вас щодня, щоб прийняти замовлення та відповісти на всі ваші запитання.