Ми працюємо! Наявність товару уточнюйте.
Обране
Додайте товари до списку бажань
Робота call-центру, відправка замовлень:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–13:00

Прийом замовлень цілодобово

0
Мій кошик

Дидактичні іграшки

Ментал.юа чудово знає, як підтримувати розвиток дітей з раннього віку. Для цього призначений наш асортимент розвиваючих іграшок. У нас велика різноманітність товарів для хлопчиків та дівчаток. У пропозиції нашого інтернет-магазину ви знайдете, серед іншого: ляльки, лялькові будиночки, будівельні блоки, сенсорні блоки, головоломки, аркадні ігри, пазли та іграшки з піску.

Вся наша продукція найвищої якості. Ми хочемо, щоб нас сприймали як надійного ділового партнера.

Ми від щирого серця рекомендуємо розвиваючі іграшки від Mental.ua. Якщо вам потрібна додаткова інформація про нашу продукцію, зв’яжіться з нашими консультантами.

Навчальні іграшки: блоки та ігри для дітей дошкільного віку

Усі іграшки, які ми пропонуємо для малюків та старших дітей (універсальні, а також призначені для дівчаток та хлопчиків), були зроблені вдумливо, обережно та надійно. Ідеально підходить як для дому, так і для дитячого садка. Варто зазначити, що розвиваючі іграшки для дітей абсолютно безпечні, виготовлені з якісних міцних матеріалів. Серед розвиваючих іграшок ви також можете знайти ігри та, які дуже популярні серед дітей. Запрошуємо Вас ближче ознайомитися з нашою пропозицією.

Вгору