Сайт знаходиться в стані реорганізації. Просимо вибачити за можливі незручності. Вдячні за ваші зауваження та пропозиції
Обране
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо!
0
Мій кошик

Методика М. Монтессорі

Посібники для методики Монтессорі - корисні іграшки

Навчання дітей через гру за методом, який просуває італійка - Марія Монтессорі - завойовує все більше прихильників, також в Україні. Суть його підходу полягає в припущенні, що кожна дитина розвивається в певному, індивідуальному ключі, який повинен бути підкріплений відповідно підібраними іграшками та навчальними засобами. Варто також звернути увагу на те, що навіть наймолодші діти швидко і охоче вбирають знання, як губки, чому допомагають красиві та естетично зроблені іграшки Монтессорі.

Відповідно до ідеї Марії Монтессорі, гра для дітей - це насправді робота, яка дозволяє їм досліджувати навколишній світ, вбирати його всіма своїми почуттями, розвивати їх природну творчість та цікавість. Тому допоміжні засоби для методу Монтессорі характеризуються простими класичними формами, високоякісною обробкою та повною безпекою навіть для самих маленьких. Вони орієнтовані на пришвидшення розвитку дитини шляхом засвоєння самостійності, навичок логічного мислення та формування уяви.

Монтессорі-засоби використовують природну допитливість дитини, що змушує її розвиватися ефективніше. Монтессорі-засоби, що пропонуються у нашому магазині, - це іграшки та аксесуари, створені відповідно до сфери застосування цього методу, що дозволяють дитині вільно грати і одночасно вивчати закони, які керують світом. Серед них можна знайти знамениту рожеву вежу Монтессорі, яка складається з кубиків бука. Завдяки цьому навіть наймолодші діти дізнаються різницю в розмірах і легко засвоюють поняття: великий, малий, більший, найбільший. Для трохи старших дослідників світу ми рекомендуємо набори, які є улюбленими заняттями дітей у віці 2-3 років. Естетично виготовлені з матеріалів, стійких до ударів вони дозволяють малюкам практикувати дрібну моторику, порядку на робочому місці. Вигідна ціна на іграшки Монтессорі та висока якість всієї продукції дозволять обладнати не тільки приватний будинок, а й, перш за все, навчальні заклади, що навчаються за методикою Монтессорі.

Немає товарів

Вгору

Використовуючи цей веб-сайт, ви приймаєте Політику конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie. Більше інформації

,