Ми працюємо! Наявність товару уточнюйте.
Обране
Додайте товари до списку бажань
Робота call-центру, відправка замовлень:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–13:00

Прийом замовлень цілодобово

0
Мій кошик

Методика Г. Домана

Фільтр
Ми працюємо також з
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Розвиваючі ігри на пам’ять для дітей - картки Домана
Перші роки життя дитини - це найінтенсивніші часи для розвитку її мозку та ключових інтелектуальних здібностей. Цей період є критичним для пізнавальних здібностей та майбутніх навчальних здібностей. Якщо ви хочете інвестувати в найкраще майбутнє своєї дитини, варто мати вдома різноманітні ігри на пам’ять для дітей.
Ігри на пам’ять мають дуже легкі для вивчення правила, і в той же час забезпечують багато годин чудових розваг між дітьми та їхніми однолітками чи батьками. Це невеликі картинки в парах, меншими або більшими тематичними наборами. Чим старша дитина - тим більше елементів можна застосувати у грі, що ускладнює її. Варто починати ігри на пам’ять з дітьми віком до року, спочатку даючи їм дві пари малюнків для вгадування.
Що таке пам'ять?  Забава полягає у тому, щоб використовувати пам’ять про місце розташування окремих знімків, щоб вибрати якомога більше пар.

Ігри на пам’ять для дітей молодшого віку містять меншу кількість пар і різноманітніші кольори та теми, прості картинки. Пам’ять для дітей старшого віку складніша - картинки можуть бути досить схожими, а елементів більше. Для того, щоб заохотити дитину тренувати мозок, все, що вам потрібно зробити, це вибрати для запам'ятовування предмет, який її цікавить. Інтернет-магазин Mental.ua з широким асортиментом засобів навчання типу пам'яті має асортимент, який, безсумнівно, задовольнить кожного маленького шанувальника ігор на пам’ять.
Ігри цього типу чудово готують дітей до навчання: говоріння, читання, письмо, рахування. Завдяки таким простим іграм, зокрема, розвивається ліва півкуля мозку дитини, завдяки чому навчання логічного мислення стане легшим у майбутньому. Окрім освітньої цінності, гра також має багато переваг у розвазі. Дітям дуже подобається ця гра, особливо тому, що завдяки їй вони іноді навіть перемагають дорослих!

Вгору
,