Ми працюємо! Наявність товару уточнюйте.
Обране
Додайте товари до списку бажань
Робота call-центру, відправка замовлень:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–13:00

Прийом замовлень цілодобово

0
Мій кошик

Меблі для дитячих садків

Фільтр
Ми працюємо також з
Ціна, грн
Наявність
Розділ
Сортування:
за популярністю

Дидактичне обладнання для дитячих садків 

Маленькі діти дуже відкрито цікавляться світом, а їх емоційний та освітній розвиток відбувається дуже швидко. Як дорослі, ми повинні дати їм змогу використати весь свій потенціал. Звичайно, найголовніше - це наша чутливість до їхніх потреб, але нам також слід створити комфортні умови в приміщеннях, де вони проводять багато часу. Дитячі садки - це місця, де оснащення навчальних кабінетів відповідно потребам дітей є дуже важливим. Ментал.юа підготував широку пропозицію із  меблями, призначеними для дошкільних закладів .
Колекції меблів, серед іншого, включають низькі шафи (також ті, що мають висувні ручки), щоб діти могли вільно користуватися спеціально призначеними для них засобами заслуговують на увагу, оскільки вони дозволять легко та цікаво розділити простір у кімнаті дитячого садка. Набори меблів мають широкий діапазон кольорів, від приглушених сірих та пастельних тонів до яскравих кольорів, які надають сильний характер приміщенням.
У наступній категорії ви знайдете меблі, завдяки яким ви зможете зі смаком та сучасністю облаштувати кімнати в дитячому садку. Ми рекомендуємо 
дошкільні столи із закругленими краями та столи з різною формою стільниці. Усі вони відповідають чинним стандартам. Дошкільні стільці також сертифіковані. І столи, і стільці можуть бути підібрані за кольором до наборів меблів.
Важливою групою товарів у нашому інтернет-магазині є безкаркасні меблі
для дитячих садків, дитячі ліжечка та матраци. 


Запрошуємо ознайомитись із повною пропозицією меблів та аксесуарів для дитячих садків.

Вгору
,