Ми працюємо! Наявність товару уточнюйте.
Обране
Додайте товари до списку бажань
Робота call-центру, відправка замовлень:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–13:00

Прийом замовлень цілодобово

0
Мій кошик

Гімнастичні мати та масажні килимки для шкіл та дитячих садків

Фільтр
Ми працюємо також з
Ціна, грн
Наявність
Сортування:
за популярністю

Гімнастичні мати для реабілітації та сенсорної терапії

Сенсорна інтеграція у випадку з дітьми необхідна, особливо коли у дитини є розлади, які потрібно виправити. Тому в нашій пропозиції, піклуючись про здоров’я дітей, ми пропонуємо обладнання для тренажерних залів та реабілітаційне обладнання, яке дозволяє займатися як у терапевтичному закладі, так і вдома. У цій категорії ми пропонуємо гімнастичні мати. У нас їх великий вибір, тому ви можете без проблем вибрати потрібну твердість і розмір. Ми пропонуємо реабілітаційний мат, що складається з однієї або навіть чотирьох частин. Реабілітаційні мати татамі для сенсорної терапії. З таким широким вибором ви напевно знайдете щось для себе. Асортимент виготовлений з найякісніших матеріалів. Мати наповнені міцним, але м’яким матеріалом. Варто також згадати що чохли виготовлені зі штучної шкіри, що означає зручність, комфорт, а також можливість легко видаляти бруд з поверхні вологою ганчіркою. Мати доступні в широкій кольоровій гамі, що також полегшить їх естетичний підбір до закладу.
Якщо у вас є додаткові запитання, зв’яжіться з нашим відділом обслуговування клієнтів.

Гімнастичні мати та масажні килимки для шкіл та дитячих садків

Мати та реабілітаційні килимки допомагають нейтралізувати проблеми зі здоров’ям та запобігають можливості удару під час фізичних вправ. Це товари, які є постійним елементом обладнання спортивних залів шкіл, а також лікарень та реабілітаційних центрів. 
Мати та реабілітаційні килимки - це вироби, що характеризуються довговічністю та зручністю використання. Залежно від передбачуваної програми та типу майбутніх користувачів, ці товари виробляються різних розмірів, які також призначені для найменших дітей


Спортивний інвентар для школи необхідний для того, щоб учитель міг проводити фізичне виховання безпечно та цікаво. Перш за все, на заняттях спортом великий акцент робиться на загальній підготовленості молоді. Для спеціалізації в якійсь галузі спорту вам потрібна хороша координація.
Гімнастичні мати для школи потрібні для здійснення переворотів, акробатики або тренувань зі східних єдиноборств. Спортивні килимки для дітей широко використовуються. Деякі школи почали займатися йогою в рамках фізичного виховання. Реакція молоді була дуже позитивною, адже крім поліпшення фізичної підготовленості, ви можете чудово розслабитися і поліпшити концентрацію уваги. Відомо, що в школі дуже важко заспокоїтись через крики на перервах. Гімнастичні мати та масажні килимки розроблені для безпечного виконання фізичних навантажень. Під час позакласних занять ви можете записатись до улюблених фізичних навантажень. Залежно від спеціалізації вчителя це можуть бути єдиноборства, акробатика або гімнастика.  Відомо, що мат прекрасно поглинає удар і може захистити від небажаної травми. У нашому магазині ви знайдете дуже широкий вибір матів та шкільних килимків, які доступні в різних розмірах, кольорах та товщині. Для кожної фізичної активності потрібно придбати відповідний мат або килимок. Безпека чнів та їхнє здоров'я є першорядними. Наш магазин характеризується широким асортиментом та доступною ціною. Тому варто ознайомитися з нашою пропозицією. 

 

Вгору
,