Ми працюємо! Наявність товару уточнюйте.
Обране
Додайте товари до списку бажань
Робота call-центру, відправка замовлень:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–13:00

Прийом замовлень цілодобово

0
Мій кошик

Логопедичне обладнання

Логопедичні засоби для дітей

Інклюзивна освіта - це сприйняття інвалідності крізь призму бар’єрів, створених суспільством. Вони можуть мати різний характер - соціальний, організаційний, правовий чи економічний. Згідно з цією теорією, саме суспільство відповідає за наслідки інвалідності і може прагнути їх зменшити. Дуже важливо включати людей з різними дисфункціями в соціальне життя, бути відкритими для їх потреб та очікувань. Дитячі садки та школи повинні подолати всі освітні, організаційні, технічні та психічні бар'єри, щоб дати можливість учням функціонувати без проблем. Наш інтернет-магазин також відкритий для цих потреб, пропонуючи різні логопедичні засоби для дітей.

Логопедія є частиною інклюзивної освіти для учнів, які мають проблеми з правильною вимовою. Саме їм адресовані наші пропозиції, серед яких ми можемо виділити, серед інших, ігри, книги, логопедичні картинки та інше. Широкий асортимент продуктів рясніє продуктами, пристосованими до індивідуальних потреб дітей, які борються з логопедичними проблемами. Ми пропонуємо лише перевірені засоби, які напевно отримають визнання у ваших очах. Навчальні посібники доступні на декількох рівнях. Ми гарантуємо привабливі ціни рекомендованих нами засобів навчання, які, безсумнівно, будуть використовуватися в таких місцях, як дитячі садки чи початкові школи.

 

Терапевтичні засоби для учнів, що допомагають дихати

Дбаючи про правильне дихання у дітей, ми надаємо їм навички правильної артикуляції мови та покращуємо їх концентрацію. Глибокі вдихи та видихи повністю окиснють організм і впливають на управління емоціями та зменшення сприйнятливості до стресу.

Магазин МЕНТАЛ.ЮА пропонує вам різноманітність терапевтичні засоби для учнів, які є безцінним, і в той же час цікавим інструментом для здійснення дихання, його сили та м’язів рота. Ніщо не спонукає дітей регулярно тренуватися, як можливість весело провести час. З урахуванням потреб наймолодших дітей ми підготували пропозицію, що включає різноманітні іграшки. Серед них є ігри та колеса спритності, в яких кістки та м’ячі повинні рухатися вздовж заздалегідь визначеного шляху. Магнітний ласт - це поле для уяви, тому що магнітні перешкоди, між якими ми котимо м’яч, можна встановлювати щоразу абсолютно по-новому. Крім того, ми також рекомендуємо казково забарвлене пір’я, віяла та турбіни, які слід приводити в рух таким чином, щоб вони зупинились у певний момент. Дуже хороший спосіб тренування м’язів рота і дихання - це також видування мильних бульбашок та використання свистків, які видають різні звуки залежно від сили видиху. Також ми звертаємо увагу на дудочні труби, завдяки яким діти контролюють свій видих і дізнаються, як його продовжити. Одночасно вони тренують свою концентрацію, намагаючись якомога довше утримувати м’яч у повітрі.

Всі наявні в нашому магазині іграшки чудово виконуватимуть свою роль як у випадку вдосконалення техніки дихання в логопедичному кабінеті, так і під час занять у дитячому садку, а також вдома, завдяки чому їх можна використовувати для щоденної ігри з дитиною.

Немає товарів

Вгору
,