Ми працюємо! Наявність товару уточнюйте.
Обране
Додайте товари до списку бажань
Робота call-центру, відправка замовлень:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–13:00

Прийом замовлень цілодобово

0
Мій кошик

Логопедичні ігри

Фільтр
Ми працюємо також з
Ціна, грн
Наявність
Розділ
Сортування:
за популярністю

Навчальні засоби, що розвивають мовлення дитини - логопедичні ігри

Логопедія та розвиток мовлення

Розвиток мовлення у дитини - це складний багатоетапний процес, що вимагає великої праці батьків та терапевтів. Для того, щоб підвести дитину до досконалого використання вимовлених та писемних слів, слід починати з простих ігор, що поєднують логічне мислення, дедукцію, наслідування та асоціацію. Такі завдання логопеди рекомендують виконувати разом з батьками вдома, а також під час професійних логопедичних занять.
Творчі логопедичні вправи - це різноманітні ігри та заходи, які служать не тільки опорою для логопедів, але і для виконання вправ вдома. Діти найбільш охоче та ефективно навчаються через гру, саме тому логопедичні ігри дуже приваблюють дітей за формою спілкування та змістом. Це ігри з простими для розуміння правилами, які діти люблять і використовують для тренування мозку.
Ліва півкуля головного мозку відповідає за правильний розвиток мовлення у дитини і вимагає систематичної роботи. Ця робота враховується різноманітними засобами навчання, які вдома чудово підсилюють нещодавно набуті навички. Дуже хорошим елементом підтримки мови у дитини можуть бути мультимедійні засоби, що містять матеріали у формі, ідеально засвоєній дітьми.
Логопедія вдома також може бути цікавою!
Кілька місяців немовлят слід переконувати повторювати різні ономатопеї та звуки, завдяки чому вони дізнаються силу свого голосу та вчаться артикуляції. Чим старша дитина, тим більше викликів вона може кинути, практикуючи вміння імітувати конкретні звуки, диференціювати їх, упорядковувати кольорові послідовності або відтворювати різні елементи за допомогою барвистих настільних ігор та іграшок. Насправді достатньо щодня приділяти дитині близько десяти хвилин, щоб мати можливість спостерігати чіткий прогрес у розвитку мовлення. Надалі єдиним викликом для батьків буде моделювання правильної артикуляції окремих голосів у дитини, якщо це необхідно.

Вгору
,