Дослідження показують, що успіхи в математиці в ранньому віці - явний індикатор майбутніх успіхів не тільки в школі, але і за її межами.

Вас це дивує? Можливо немає.

Ви, напевно, бачили приклади цього всюди.

Але що насправді означає «ранній вік»? Як рано батькам слід долучати свою дитину до математики?

На ці та інші питання ми відповімо в цій статті.

І так як ми говоримо про ментальної арифметиці, крім питань вище, ми також обговоримо відповідний вік, щоб познайомити вашої дитини з ментальної арифметикою, щоб дійсно прискорити його навчання.

Як рано ви можете почати математику разом з дитиною?
Навколо цієї теми зазвичай виникають суперечливі емоції.

Батьки іноді відчувають, що не хочуть надмірно тиснути на свою дитину. Зрештою, що за поспіх?

В інших випадках батьки задаються питанням, чи може їх дитина залишитися позаду, якщо він не почне досить рано, особливо коли бачать, що їхні сусіди та друзі рано починають розвивати своїх дітей.

На це питання може здатися важким відповісти, але відповідь, на думку експертів, досить простий - почніть рано, як можна раніше вводячи відповідні віком заняття.

Дивно, але діти у віці 12 місяців можуть почати розпізнавати числа. Повсякденна діяльність і події починають знайомство з концепцією чисел. Насправді, в більшості випадків вам навіть не потрібно робити нічого особливого, щоб почати їх подорож з цифр. Розмовна мова, такий як перший і другий, великий і маленький, відкритий і закритий, два носка, п'ять пальців, три печива, чотири чіріо і т. Д., Може зрушити з мертвої точки.

Хоча вони можуть почати розпізнавати числа набагато раніше, ви можете почати процес читання чисел разом з ними через цифрові книги, підспівувати пісням і грати в числа на той час, коли їм виповниться 2 роки. Знову ж таки, поки ви робите це весело, ви можете робити з ними так багато речей, щоб посилити розпізнавання чисел і їх повторення.

У міру того, як ви вводите числа, спонукайте дитину застосовувати отримані знання в реальному житті, щоб вони могли почати розуміти числа. Нехай вони прочитають номера на вашій поштовій скриньці, на вуличних знаках, в меню або по телевізору. Скрізь, де ви бачите числа, настає відповідний момент, щоб зацікавити вашої дитини - по суті, максимально ігровий процес. Це дасть їм можливість застосувати на практиці те, що вони дізналися з допомогою пісень та ігор, і доставить вам задоволення від того, що ваша дитина насправді вчить числа, а не просто повторює пісні напам'ять.

Хоча діти розвиваються по-різному, як правило, у віці від 3 до 4 років, ви можете сміливо навчити дитину писати числа. Може бути, для початку просто від 0 до 9, а потім перейдемо до двозначних числах і з часом до 99.

Тепер ви завжди можете робити більше зі своєю дитиною, наприклад додавати і віднімати, але при підготовці до школи ваша дитина буде добре вчитися, якщо він буде читати і писати числа від 0 до 99 на той час, коли йому виповниться 5 років.

І пам'ятайте, як і все інше з маленькими дітьми, «терпіння», «веселощі» і «заохочення» - це ключі до розслабленого і безтурботному досвіду як для вас, так і для вашої дитини.

Наскільки рано ви можете почати математику за допомогою рахунок абакус соробан зі своєю дитиною?
Ментальна математика, також відома як рахунок в розумі (здатність швидко обчислювати в розумі), є вищим ступенем математики.

Перехід від швидкості рахунку до вміння подумки обчислювати велику рядок чисел в ранньому віці може здатися складним завданням, але це не обов'язково сментальной арифметикою.

Як правило, наступним логічним кроком після того, як дитина навчиться швидко рахувати від 0 до 99, є введення додавання і віднімання.

Для більшості дітей складання зазвичай починається з простого рахунку на пальцях або якось інакше. З іншого боку, віднімання зазвичай вводиться як зворотний відлік. Використання карток і фізичних предметів для зворотного або зворотного відліку також є хорошою стратегією.

Числові лінії - ще один хороший спосіб візуалізувати додавання і віднімання, але вони зазвичай вводяться в школі як альтернативний спосіб вивчення додавання і віднімання.

Згодом, практикуючи і повторюючи, дитина в кінцевому підсумку навчиться додавати і віднімати без допомоги будь-якої зовнішньої допомоги. Як правило, це безперервний і повторюваний процес, оскільки дитина йде в школу і переходить в старші класи.

Завдяки ретельній практиці і в залежності від своїх розумових здібностей дитина може в кінцевому підсумку навчитися подумки виконувати деякі прості питання на додавання і віднімання.

Базові математичні операції, які дитина зазвичай вивчає в початковій школі від дитячого садка до п'ятого класу, можна вивчити і освоїти всього за кілька місяців за допомогою ментальної арифметики.

Обговорення здатності подумки рахувати з великою швидкістю і точністю може здатися нелогічним, але чим молодша дитина, тим вище його здатність.

Як показує практика, вміння читати і писати числа від 0 до 99 слід вважати мінімальним вимогою для початку навчання дитини ментальної арифметики. Працюючи в зворотному порядку, це буде означати, що дитина повинна почати ментальну арифметику у віці близько 4-5 років.

Однак це не означає, що діти, які вже засвоїли основи математики традиційним способом, не отримають користі від ментальної арифметики. Фактично, успіх ментальної арифметики більше пов'язаний з віком дитини, а не з тим, що вони дізналися до початку роботи з з рахунками абаку соробан. Через еластичності і пластичності мозку в ранньому віці, ментальна арифметика должена бути тим, що батьки повинні враховувати для цієї дитини, коли йому менше 12 років. Широкий спектр переваг, таких як поліпшена фокусування, концентрація, покращене утримання і, так, приголомшливі математичні здібності розуму, знадобляться їм не тільки в школі, але і за її межами.

ВИСНОВОК
Мозок дитини надзвичайно податливий в ранньому віці, в результаті чого в ці ранні роки він вчиться швидше, ніж будь-коли в своєму житті. З таким визнанням немає причин побоюватися залучення вашої дитини до чисел на самому початку його юного життя, що, до речі, ви, можливо, вже робите, навіть не намагаючись. Але пам'ятайте, що в міру того, як ви придбаєте більш формальний підхід до їх навчання, взаємодійте з ними, щоб досліджувати числа в цікавій ігровій формі. Додавання перевіреної програми, такої як ментальна арифметика абакус соробан, до їхнього навчання математики, дійсно може підштовхнути їх до швидкого володінню математикою і успіху в математиці набагато швидше, ніж традиційні методи навчання