Ми працюємо! Наявність товару уточнюйте.
Обране
Додайте товари до списку бажань
Робота call-центру, відправка замовлень:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–13:00

Прийом замовлень цілодобово

0
Мій кошик

Обладнання для кабінету географії

Фільтр
Ми працюємо також з
Ціна, грн
Наявність
Сортування:
за популярністю

Навчально-наочне і технічне обладнання для кабінету географії

Географія є одним з основних предметів у початкових та середніх школах. Для того, щоб заняття з цього предмету були ще цікавішими, а інформація доступною, зрозумілою та цікавою для учнів, варто подумати про перевірені, ретельно створені навчальні засобии. У нашому інтернет-магазині ви знайдете навчальні посібники з географії у багатьох версіях.
Географія в середній школі чи технікумі - це предмет, який часто є складним. Безперечно, це буде великою підмогою для учнів у обладнанні класу навчальними посібниками, такими як чіткі карти чи атласи. В рамках нашої пропозиції ви знайдете двосторонні та односторонні карти Європи та
України (адміністративні, фізичні, політичні). Більше того, ми пропонуємо нашим клієнтам багато навчальних посібників для кабінету географії в школі. Ми надаємо можливість замовити окремі елементи із запропонованої упаковки в будь-якій кількості. Список доступних посібників включає навчальні картки, карти, дидактичні моделі, глобуси та багато іншого для вивчення географії.
Ми гарантуємо конкурентоспроможні ціни на пропоновані
засоби, а також постійно розширюємо наш асортимент, щоб надати Вам сучасні зручні для учнів навчальні посібники, призначені для вивчення географії. Ми щиро запрошуємо Вас ознайомитись з пропозицією, яку ми підготували.

Вгору
,