Ми працюємо! Наявність товару уточнюйте.
Обране
Додайте товари до списку бажань
Робота call-центру, відправка замовлень:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–13:00

Прийом замовлень цілодобово

0
Мій кошик

Обладнання для кабінету фізики

Фільтр
Ми працюємо також з
Ціна, грн
Наявність
Розділ
Сортування:
за популярністю

Навчальне обладнання для оснащення кабінету фізики в школі

Кабінет фізики - це сукупність навчальних засобів, призначених для загальноосвітніх шкіл. Він включає ряд аксесуарів, які допоможуть цікаво представити проблеми, підняті на уроках фізики. Елементи, що складають кабінет фізики, можна придбати окремо, а також повний комплект. Серед пропонованих нами продуктів, серед іншого, набір силомірів, алюмінієвий електроскоп, цифровий лічильник та електродвигун. Крім того, ми пропонуємо інноваційний набір вимірювальних приладів для початкових та середніх шкіл, який був зроблений вдумливо, надійно. Ми також рекомендуємо вам ознайомитись із сучасними наборами для проведення практичних експериментів у галузі фізики. Датчики, які ми пропонуємо, відрізняються інноваціями, практичністю,
Навчальні засоби фізики доступні за вигідними цінами, а асортимент постійно розширюється новими пропозиціями. Ви знайдете в нашому Інтернет-магазині навчальні посібники для проведення уроків з кінематики, динаміки, роботи, електростатики, електричного струму, коливальних та хвильових рухів, оптики або магнітів.
Завдяки їм кожен кабінет фізики в початковій чи середній школі стане цікавішим для учнів, які зможуть легко здобувати знання у галузі фізики. Навчальні посібники з фізики, безсумнівно, відповідатимуть вашим вимогам завдяки своєму сучасному характеру, а також надзвичайно надійній та дуже ретельній обробці, високій точності вимірювань та вигідній ціні. Ми рекомендуємо вам скористатися перевагами пропонованих нами продуктів.

 

Вгору
,