Ми працюємо! Наявність товару уточнюйте.
Обране
Додайте товари до списку бажань
Робота call-центру, відправка замовлень:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–13:00

Прийом замовлень цілодобово

0
Мій кошик

Емоційний та соціальний розвиток у дітей - психологія

Фільтр
Ми працюємо також з
Ціна, грн
Наявність
Розділ
Сортування:
за популярністю

 Емоційний та соціальний розвиток у дітей - засоби навчання

 

Розвиток соціальних контактів надзвичайно важливий для кожної дитини і тісно пов’язаний з розвитком емоційного життя. Контакт із навколишнім середовищем визначає розвиток почуттів дитини , а також створює потребу в поглибленні існуючих зв’язків та пошуку нових контактів. Соціальна зрілість у дитини визначає її подальший розвиток, тому необхідно стежити за тим, щоб розширення соціальних контактів здійснювалося правильно. Навчальні засоби, які ми підготували для підтримки емоційного розвитку , безумовно, допоможуть у цьому які призначені для малюків різного віку. Ігри для соціального розвитку для дітей, безсумнівно, виправдають ваші очікування. Інтернет-магазин, яким ми керуємо, постійно розширює пропонований асортимент новими, цікавими товарами. Ми надаємо нашим клієнтам лише високоякісну продукцію, безпечну для дітей, виготовлену з міцних, якісних матеріалів дуже обережно. Ці продукти забезпечують взаємодію, що надзвичайно важливо на кожному етапі розвитку дитини.
Ми продаємо таблиці та навчальні посібники, щоб поінформувати дітей про свої права та обов’язки. Ми також рекомендуємо
засобиі, які допоможуть молоді освоїти складне мистецтво, яким воно є попередження конфліктів та можливе їх вирішення. Не менш важливо розпізнавати власні емоції та боротися з ними , щоб почувати себе добре як у компанії інших людей, так і з самим собою. Крім того, ми пропонуємо багато ігор, де співпраця між дітьми є надзвичайно важливою. Вони також чудово розвивають сприйнятливість і здатність запам’ятовувати. Ми відкриті для різноманітних очікувань та потреб вихователів дітей, соціальна зрілість яких ще не до кінця розвинена. Ми пропонуємо їм перевірені навчальні посібники, які, безумовно, чудово зіграють свою роль.
Ми зосереджуємось насамперед на якості та різноманітності, щоб мати змогу задовольнити всі очікування клієнтів, які відвідують наш інтернет-магазин. Ми гарантуємо доступні ціни, які виділяють нас серед конкурентів. Ми переконуємось, що всі ваші потреби задоволені, і ми постійно розширюємо свій асортимент. Ми сподіваємось, ви скористаєтесь підготовленою нами пропозицією, де ви зможете знайти ігри та дидактичні матеоіали для дітей різного віку. Ми запрошуємо вас.

 

Соціальна зрілість в сенсорній інтеграції

Команда Ментал.юа вже багато років підтримує батьків та їх дітей у правильному розвитку. Вироблені дидактичні матеріали спрямовуються на наймолодших для підтримки їх всебічного розвитку, а пропозиція постійно розширюється відповідно до потреб споживачів. Mental.ua, як досвідчений постачальник навчальних засобів, усвідомлює, як правильна сенсорна інтеграція впливає на когнітивні та розвиваючі здібності дитини . Тому пропозиція включає різноманітні меблі та сенсорні набори, що підтримують інтеграцію органів чуття. Вони можуть бути не лише частиною безпечного освітнього простору для дітей, але перш за все вони можуть чудово підтримувати сфери сенсорної інтеграції Mental.ua також пропонує навчальні засоби поліпшення розвитку сприйняття: зорового, слухового, тактильного та нюхового. Крім того, також пропонуємо будівельні блоки, фігури для реабілітації, маніпуляційні лабіринти, головоломки, мозаїки, кулі, маніпуляційні столи та навіть допоміжні засоби, що використовуються для рівноваги. Ми приділяємо особливу увагу підтримці такої важливої ​​навички, як соціальна зрілість. Для цього пропонуємо ряд допоміжних засобів, навчальних ігор, інтеграційних ігор та логопедичних засобів, якими користуються як вчителі, так і батьки. Соціальна зрілість - це здатність, без якої важко функціонувати в суспільстві. Важливо розвивати цю здатність у дітей. Тому всі пропоновані товари створені для підтримки співпраці дітей, спілкування та коректних мовленнєвих навичок.

Вгору
,