Ми працюємо! Наявність товару уточнюйте.
Обране
Додайте товари до списку бажань
Робота call-центру, відправка замовлень:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–13:00

Прийом замовлень цілодобово

0
Мій кошик

Дидактичні матеріали НУШ для дошкільного виховання та навчання в дитячому садку

Фільтр
Ми працюємо також з
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Дидактичні матеріали для дошкільного виховання та навчання в дитячому садку.

Комплексне обладнання для дитячих садків - меблі, предмети мистецтва, дидактичні засоби, мультимедіа, іграшки для дитячого садка.
Одним із основних напрямків діяльності Mental.ua є надання найвищої якості дошкільних продуктів. Ми пропонуємо елегантні меблі для дитячого садка, серед яких: стільці, столи та партиеробні. Більше того, ми постійно намагаємось розширити наш асортимент, щоб ще краще відповідати вашим очікуванням.
Ми оснащуємо садочки не тільки меблями. Ми маємо широкий асортимент предметів мистецтва, включаючи численні креативних аксесуарів спеціально присвячені дитячим садкам.
Відповідна підготовка до навчання в школі має велике значення для подальшого ставлення та розвитку учня. Маленькі діти поглинають знання, але їм все одно потрібен великий стимул, якщо вони довше зосереджуються на конкретних завданнях. Ось чому правильний підбір засобів навчання для дошкільнят так важливий . На сторінках магазину Mental.ua ви знайдете величезний вибір дидактичних матеріалів, присвячених дитячим садкам. Ми також рекомендуємо дидактичні посібники.
Дітям у дитячому садку потрібно багато розваг та фізичних вправ. Тут ви також можете скористатися нашою пропозицією при обладнанні дитячого садка. У нас є будівельні іграшки, конструктори, пазли, настільні ігри та багато інших іграшок, які підійдуть для дітей дошкільного віку. Важливою групою також будуть аксесуари, що розвивають сенсорну інтеграцію та моторику.

Запрошуємо ознайомитись із повною пропозицією обладнання для дитячих садків.
 

Навчальні засоби для дитячих садків та шкіл

Mental.ua чудово розуміє потреби сучасних дітей. У той же час ми намагаємося йти в ногу зі змінами в освітній галузі, про що свідчать наші засоби навчання. У нас надзвичайно широкий асортимент, пристосований для дітей різного віку. Ми пропонуємо інноваційні матеріали, що розвивають навички учнів: лінгвістичні, математичні, природничі, логопедичні та посібники.
Запрошуємо ознайомитись із нашим широким асортиментом засобів навчання, необхідних для дошкільної та
початкової шкільної освіти. Наші посібники допоможуть вам вивчити літери та основи математики. Вони також допоможуть пробудити у дітей інтерес до природи або освоїти кодування. Ми також надаємо підтримку вчителям, які займаються інклюзивною освітою та терапією. Багато наших продуктів допоможуть дітям досягти постійного, гармонійного розвитку.
Вчителі-предметники також знайдуть численні та цікаві навчальні
засоби у нашому магазині. Вони спростять всебічне оснащення предметних лабораторій. Дидактичні матеріали з біології, хімії, фізики та географії дозволять учням легше розуміти складні природні проблеми та краще пізнавати навколишній світ. Ми також рекомендуємо широкий вибір навчальних посібників з української, історії та іноземних мов.
Особливою групою допомоги для початкових шкіл та дитячих садків у нашій пропозиції є мультимедійні навчальні посібники.
На додаток до широкого спектру навчальних
засобів, пропонованих на нашому веб-сайті, ми також можемо пишатися власною продукцією. Якщо вас цікавлять інноваційні та ефективні навчальні посібники, ознайомтесь з нашою багатою пропозицією. Якщо у вас виникнуть запитання, наші консультанти нададуть поради та допомогу.

Корисна, навчальна дидактика


Представлені нижче навчальні засоби ідеально підходять як для садочків, так і для початкових шкіл. Малі рухові навички, що стимулюють розвиток, а також інклюзивна освіта або предметні лабораторії - це лише деякі з підкатегорій, в яких ви можете знайти засоби, розроблені для дітей, у цікавій та продуманій формі. Навчальні засоби, придбані в нашому Інтернет-магазині, напевно позитивно здивують як вас, так і учнів, які ними користуються. Ми пропонуємо широкий вибір дидактичних матеріалів, які доступні за вигідними цінами в нашому магазині.

 

Навчальні засоби для дошкільного виховання та навчання в дитячому садку.

Початок навчання - це чудові емоції для маленьких дітей. Часто вони хотіли б дуже швидко все пізнати, або навпаки, їм зовсім не хочеться вчитись. Завдяки відповідно підібраним навчальним посібникам для маленьких дітей навчання в дитячому садку та ранні роки початкової школи може бути цікавим та базуватися на веселощах та заходах, які подобаються дітям.
Mental.ua пропонує вчителям та викладачам української мови засоби, які допоможуть: навчитися читати, писати, вправляти правильну вимову, орфографію та граматику. Спритність руки можна чудово навчити, потренувавши її за допомогою дерев’яних дощок. Ми водимо по ним спеціальним олівцем по маршруту, позначеному лініями. Навчитися читати - це багатоетапна робота вчителя зі учнем, якій можна сприяти, наприклад, використовуючи магнітний алфавіт або головоломки, складені з букв. Секрети граматики можна відкрити за допомогою цікавих групових ігор та занять. Проблемне письмо буде краще засвоєно, якщо ми будемо конкурувати з однолітками в настільних іграх, які навчають. Чим більше стимулів ми надаємо учням, тим успішніше ми можемо прогресувати в письмові, читанні чи запам'ятовуванні орфографії та граматики. Крім того, для ознайомлення дітей зі змістом прочитаних текстів можна розігрувати сцени на основі їх змісту та використовувати ляльки або відповідні костюми. Завдяки розвитку української мовної освіти доступно багато засобів навчання, що значно збагачують формулу уроків. Ціна цих навчальних матеріалів є дуже вигідною, тому їх слід використовувати на кожному уроці української мови.

Вгору
,