Ми працюємо! Наявність товару уточнюйте.
Обране
Додайте товари до списку бажань
Робота call-центру, відправка замовлень:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–13:00

Прийом замовлень цілодобово

0
Мій кошик

Дидактичні посібники

Фільтр
Ми працюємо також з
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Дидактичні посібники для навчання

Навчальні засоби дозволяють викладачам цікаво та предметно передавати знання та перевіряти навчальний прогрес. Для маленьких дітей особливо важливо, щоб навчання було привабливим і відбувалося природним шляхом через гру. Для дитячих садків та ясел, крім якості освіти, важливий її вплив на функціонування та розвиток дитини. В Mental.ua ви знайдете все необхідне, щоб контролювати прогрес, організовувати заняття, а також вводити різні вправи до додаткових занять.
Навчаючись, варто мати засоби навчання, що відповідають віку дітей. У нашому Інтернет-магазині ви знайдете те, що підтримає вчителів у навчанні дітей дошкільного віку та допоможе їм інтенсивно розвиватися через гру. Багато дидактичних посібників покращують сприйнятливість та логічне мислення дітей. У кожній кімнаті також повинні бути навчальні дошки, які допоможуть маленьким дітям запам’ятати кольори, фрукти або частини тіла. Такі наочні посібники підтримують роботу вчителів та дітей. Також варто ознайомитися з нашими засобами навчання для маленьких дітей, адже віртуальний світ дуже природний для молодого покоління.
Дитячий садок із групою вибагливих дітей - справжній виклик для вихователів. Діти люблять регулярність, корисність і є ідеальними помічниками. Допоможе дошка з іменами дітей та днями тижня. Інформація, яку вона містить, допоможе дітям зрозуміти, що є обов’язковим і систематичним. Завдяки їй вони будуть знати, які їх завдання, і із задоволенням їх виконуватимуть, а додаткова винагорода у вигляді сонця, хмаринки чи іншого предмета змусить їх пишатися собою та здобувати впевненість у собі.
 

Вгору
,