Ми працюємо! Наявність товару уточнюйте.
Обране
Додайте товари до списку бажань
Робота call-центру, відправка замовлень:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–13:00

Прийом замовлень цілодобово

0
Мій кошик

Обладнання кабінету біології

Фільтр
Ми працюємо також з
Ціна, грн
Наявність
Розділ
додаткові розділи
Сортування:
за популярністю

Навчально-методичні засоби з біології

Серед підготовлених нами пропозицій ви можете знайти скелет людини у різних варіантах , природного розміру, ідеально підходить для презентації, будучи необхідним обладнанням для біологічної лабораторії як у школах, так і в студентських лабораторіях. Всі моделі виготовлені з міцних та простих в митті матеріалів, таких як ПВХ пластик. У нас також є дошка, що ілюструє переріз кістки, набір моделей частин тіла людини, тіло з головою та багато інших допоміжних засобів. Біологічна лабораторія в середній школі або технічному коледжі повинна також включати мікроскопи, мікроскопічні препарати та обладнання, що дозволяє проводити спостереження . Всі засоби навчання біології доступні за привабливими цінами.
Біологія в середній школі чи технікумі - це предмет, який зазвичай подобається учням. Звичайно, це буде ще більш популярним, якщо вчитель використовуватиме
дидактичні моделі чи таблиці, які добре ілюструють обговорювані проблеми. Навчальні моделі з біології, які ви можете знайти в нашому Інтернет-магазині, надзвичайно різноманітні. Серед них можна знайти поперечний зріз ока, мозку, шкіри, вуха та серця. Це лише деякі з численних пропозицій, які дозволять учням та студентам цікаво здобувати знання у галузі біології. Ми радимо вам дізнатись більше про підготовлені нами продукти, які були зроблені з великою увагою до кожної деталі, ретельно та надійно. Ми сподіваємось, що вони виправдають ваші очікування.

Вгору
,