Ми працюємо! Наявність товару уточнюйте.
Обране
Додайте товари до списку бажань
Робота call-центру, відправка замовлень:

Будні: 10:00–18:00

Сб: 10:00–13:00

Прийом замовлень цілодобово

0
Мій кошик

Англійська мова

Фільтр
Ми працюємо також з
Ціна, грн
Наявність
Сортування:
за популярністю

Вивчення англійської мови дітьми - двомовні діти (білінгви)
У міру того, як світ стає все більш глобальним, гарне знання іноземних мов набуває важливого значення. Звичайно, провідною мовою серед них є англійська - мова сучасного світу. Не дивно, що дедалі більше шкіл та батьків звертаються до класів англійської мови. Але як дітям слід ефективно вивчати англійську мову? Перш за все, це повинно передбачати занурення в мову, щоб дитина могла природним чином вивчити нові слова та фрази. Цьому допомагає унікальна серія «Білінгвізм», яку можна знайти в пропозиції магазину Ментал.юа.
Діти-білінгви - це всілякі ігри, мультимедійні програми, вправи, схеми та книги, завдяки яким дитина може швидко вивчити нову мову. Усі засоби навчання є привабливими для дитини як за змістом, так і у наочному сенсі. Це дуже важливо, тому що учень починає брати участь у представленому змісті, і в той же час може чудово провести час! Все це сприяє засвоєнню англійської мови - як з точки зору розуміння та читання, так і письма та розмови.
Ми пропонуємо спеціально розроблені засоби навчання для дитячих садків та завдяки яким вчителі та вихователі легко покроково вводять дітей у світ двомовності. Мозок дітей надзвичайно пластичний, вивчення другої мови - чудове рішення. Однак найголовніше - це мати ідею цієї науки. Навчальні посібники «Білінгвізм» є відповідною стратегією дій, що забезпечує готові і перевірені рішення щодо того, як привести дитину до двомовності. Матеріали можна використовувати в школі та вдома. Широкий вибір дозволяє вибрати засоби, що відповідають віку та мовному рівню дитини.

Вгору
,